Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az gáz ha én gazdag pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha én gazdag pasit szeretnék magamnak?

Figyelt kérdés

Én magam ugyan nem igénylem a luxust, de a leendő gyerekemnek szeretnék mindent megadni. Ehhez nem árt egy módos férfi. Nem pedig valami gyárban műszakoló pasi. Bocs, de ez van.


Szóval szerintem nem vagyok aranyásó, nem kell vagyonokat költeni rám, inkább a jövendőbeli gyerekemre gondolok, ezért szeretnék módos pasit.


Ez gáz?


N/28


jan. 21. 12:34
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
66%
A te dolgod. De azt tudd, hogy valamit neked is virítanod kell, mert a gazdag pasik el is várnak valamit a pénzükért.
jan. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:

Kalap úr: "Ezt senki se veszi be"


Elég csúnya dolog egy gyerekre fogni a "legyen sok pénz" igényedet.

jan. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Nőket lejárató incel álkérdés!
jan. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
47%
A gazdagok nem hülyék. Egy árva centet se kapna egy csóringer nő se. Ahogy jött bőrönddel, ugy menne az utcára is később.
jan. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:

Az ebből a szempontból mindegy, hogy magad akarod eltartatni vagy a gyerkőcöd. A lényeg: fejőstehenet szeretnél magad mellé, és a pénz alapján választasz.

Gondold végig, hogy ez gáz-e...

jan. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

Én magamat most is el tudom tartani, de gondolok a jövőre is. Ahhoz hogy a gyerekem mindent megkaphasson, nem elég egy gyári munkás pasi, de egy szakmunkás se.


Én normális iskolába szeretném járatni, egyetemen tanulhasson a saját lakásában élve, külföldön is tanulhasson ha akar, utazhasson, ismerje meg a világot.


Tudjunk neki egy normális autót venni, biztonságosat.


Ehhez pénz kell. Nem kevés. Én nem keresek olyan jól, tehát logikus hogy módos férfi kell.

jan. 21. 12:46
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

Keress jobban, képezd magad, h felérj az igényeidhez.

Azt tanítsd meg a gyerekednek, h tanulja meg értékelni az élet dolgait, és ha mindent a feneke alá teszel, azzal nem segítesz.

Kicsit gondolkodj!

jan. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

Az nem a feneke alá rakás hogy normális módon élhet..nem fogjuk eltartani örökre...elvárjuk hogy tanuljon majd a saját lábára álljon.


De én nem szeretném hogy koliban nyomorogjon a gyerekem majd négy ágyas szobában, meg koszos penészes albérletben, ez van, bocsi.


Normális körülményeket szeretnék neki, a családnak, normális lakhatással.


Egy biztonságos autót, amivel utazhatunk, nyaranta élményeket neki, járhassa a világot.


Én magam egyáltalán nem vagyok luxus igényű, egyedül a takarítást bíznám takarítónőre, de főzni pl. simán hajlandó vagyok a családra.


Egy normális, kényelmes tágas házban képzelem el a jövőnket egy igazi, klassz, módos pasival.

jan. 21. 12:53
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

6#

Nem elég egy szakmunkás se😅

Szerinted egy jól dolgozó szakmunkás nem keres millió felett??

Amúgy lesüt rólad hogy pasi vagy😎

jan. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
61%
Én is így vagyok vele, csak felső középosztálybelinek szülnék gyereket. Csak az a baj, hogy 90%-ban ez a szituáció: vagy jól néz ki, de nem gazdag, vagy gazdag, de bottal se piszkálnám. Amelyik meg jól is néz ki és gazdag is, annak lehet más defektje (pl. drogozik). Szóval nem egyszerű. 27N
jan. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!