Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az gáz ha én gazdag pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha én gazdag pasit szeretnék magamnak?

Figyelt kérdés

Én magam ugyan nem igénylem a luxust, de a leendő gyerekemnek szeretnék mindent megadni. Ehhez nem árt egy módos férfi. Nem pedig valami gyárban műszakoló pasi. Bocs, de ez van.


Szóval szerintem nem vagyok aranyásó, nem kell vagyonokat költeni rám, inkább a jövendőbeli gyerekemre gondolok, ezért szeretnék módos pasit.


Ez gáz?


N/28


jan. 21. 12:34
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

Ez az Incelezés meg nem tudom micsoda..biztos írogat ide pár frusztrált gyári melós pasi is...semmi probléma veletek se srácok csak nem egymást keressük!


Aki szegénységbe szeretné felnevelné a gyerekét, szíve joga! Én máshogy szeretném.

jan. 21. 13:16
 22/35 anonim ***** válasza:

19#

Egy gyerek neveléséhez nem kell havi 10 milla.

jan. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

“ 3. Normális nő vagyok, nem vagyok hisztis.”


Így felejtsd el a pasizást. A férfiaknak az idegbeteg, ordibálós, mindenen problémázós nők kellenek.

jan. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:

22: Egy felsőközéposztálybeli/gazdag életvitelhez kell. Tudod én nem Kőbánya külsőn képzelem el a jövőmet egy 50 nmes lakásban hanem egy szép tágas házban a zöld övezetben a budai hegyekben.


S egyáltalán nem vagyok aranyásó, az én kis női igényeimet simán megoldom az én béremből. Én a család miatt szeretnék módos pasit, ennyi.

jan. 21. 13:19
 25/35 anonim ***** válasza:

24.


Ez nagyon ócska, gagyi duma, senki nem veszi be. Az ilyen személynek szokott a végén 4 gyereke lenni, 4 különböző (gazdag) férfitől aztán a gyerekek elől elszedett pénzből utazgat a világban.

jan. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

24#

Jaj drága..

Hol van az a kőbánya külső?

Nekem bőven elég hogy a balaton part mellett lakom, a szakmunkás párommal.

jan. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

25: Fura gondolataid vannak, nekem nem kell 4 pasi. 1 férfi bőven elég, de az legyen igazi férfi. Az számomra a módos pasi, ez van.


S szerintem közgazdászként én se csak a picsámat vakartam, én is tepertem, de sose voltam jó üzletasszony hogy vállalkozzak és igazán nagy pénzeket keressek.

jan. 21. 13:23
 28/35 anonim ***** válasza:

De akkor mégis kell a luxus, ha budai villa az alap...

Kicsit ellentmondásos az igényed, amit gondolsz és amit le tudsz tenni az asztalra...


Az élet dolgainak értelmét nem érted...

jan. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:

Villáról nem írtam! De a normális helyen egy sima tágasabb ház is méregdrága! Szó se volt villáról!


A 200 nmes ház az nem villa!

jan. 21. 13:25
 30/35 anonim ***** válasza:
Akkor majd kicsit gondold át a fogalmakat, amiket használsz és amit gondolsz róluk...
jan. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!