Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az gáz ha én gazdag pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha én gazdag pasit szeretnék magamnak?

Figyelt kérdés

Én magam ugyan nem igénylem a luxust, de a leendő gyerekemnek szeretnék mindent megadni. Ehhez nem árt egy módos férfi. Nem pedig valami gyárban műszakoló pasi. Bocs, de ez van.


Szóval szerintem nem vagyok aranyásó, nem kell vagyonokat költeni rám, inkább a jövendőbeli gyerekemre gondolok, ezért szeretnék módos pasit.


Ez gáz?


N/28


jan. 21. 12:34
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Nem érted az élet értékeit, azok megbecslését... Majd megtanulod, ha nem olyan pasit találsz...
jan. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

Bocsi, ismerek pár szakmunkást... még egy normális kocsija sincs egyiknek se...s nem is a pénzzel vannak a gondok, sokkal gyakrabban az egyebekkel..


Ja, millió felett keres, hűha...kidolgozva a belét, úgy hogy alig látjuk egymást.. bocs, ez nem pálya.


Egy ügyes üzletember viszont annál inkább, akinek a 10m is megvan havonta. Abban már van potenciál.

jan. 21. 12:56
 13/35 A kérdező kommentje:

Amúgy áruljátok már el hogy a szegénységben mi a marha jó? Szegénységbe gyereket szülni?


Mert én diplomás nő vagyok, 350 nettót keresek, de egyáltalán nem élek jól! Olyan elfogadható szinten, de semmi több! Ez gyerekhez kevés!


Egy ugyanilyen pasi, vagy egy ilyen se! Mert bepróbálkoznak a szerencsétlen gyári szalagmunkások is...csak nem értem mit akarnak...

jan. 21. 12:58
 14/35 anonim ***** válasza:

Anyagias vagy, de te mit teszel le az asztalra cserébe?

Egy gazdag pacák miért téged válasszon és miért ne azt, aki motivált, akinek vannak céljai az életben, akinek van intellektusa, aki ismeri a munka értékét, akivel szellemileg egy szinten van és talán státuszban is közelebb hozzá.


Az világos, hogy te alacsony státuszúként arra vágysz, hogy egy magas státuszú felkaroljon, csak ezt próbálod elmismásolni... De te mit tudsz? Hány nyelvet beszélsz? Milyen készségeid vannak?

jan. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekek ez csak egy incel.
jan. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy egy incel.
jan. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
29%
#14 a gazdag pasik szarnak a nő intellektusára. Az összes gazdag pacák, akit ismerek, full egyszerű nőt vett el, pl. óvónő nettó 200-as fizuval, vagy körmös, vagy 8 általánost végzett, annyi, hogy jól néznek ki. Ennyi kell a férfiaknak.
jan. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
Gáz, mert ha 28 éves korodig nem találtál gazdag pasit, akkor már nem is fogsz. Azok a model külsejű 20 éveseket szeretik.
jan. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:

1. Csinos vagyok, figyelek magamra, (rendszeres sport)

2. Szerintem értelmes is vagyok (közgazdász egyébként)

3. Normális nő vagyok, nem vagyok hisztis.

4. Családcentrikus gondolkodású vagyok, nem is pasiztam eddig sokat.


Ilyen apróságokat tudok nyújtani. A férfitól én az anyagiakat várom el, hogy jó apa legyen és jó társ. A külső annyira nem számít, csak sokkal idősebb ne legyen nálam.

jan. 21. 13:14
 20/35 anonim ***** válasza:

Na, milyen sok válaszoló megvilágosul ilyenkor, hogy a kérdező troll.


Más kérdések alatt ugyanezt feszegetni "rosszindulatúság". Hogy is van ez akkor?

jan. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!