Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az gáz ha én gazdag pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha én gazdag pasit szeretnék magamnak?

Figyelt kérdés

Én magam ugyan nem igénylem a luxust, de a leendő gyerekemnek szeretnék mindent megadni. Ehhez nem árt egy módos férfi. Nem pedig valami gyárban műszakoló pasi. Bocs, de ez van.


Szóval szerintem nem vagyok aranyásó, nem kell vagyonokat költeni rám, inkább a jövendőbeli gyerekemre gondolok, ezért szeretnék módos pasit.


Ez gáz?


N/28


jan. 21. 12:34
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Bár elégg troll kérdésnek tűnik, de azért röviden leírom a meglátásaimat. Tkp. nincs azzal baj, hogy valakinek elvárásai vannak, sőt, legyenek is elvárások, csak kérdés, hogy az mennyire reális vagy sem. A te esetedben elégg irreálisnak érzem ezt a budai hegyekben a férjem havi 10 millájából akarok tengődni attitűdöt. Ha egy klasszis bombázó nő vagy, akkor még talán van némi esélyed arra, hogy ez sikerüljön, aztán bekerülhetsz akár a város királynői műsorba is, de ha 28 éves korodig ez nem jött össze, akkor eléggé ketyeg már az órád. A pénzes pasasoknak tud mi kell? Fullos külső. Nem érdekli őket az, hogy neked milyen diplomád van vagy mennyire tartod magad értelmesnek.


A téma másik része pedig kifejezetten bicskanyitgató. Lényegében a magyar társadalom 80 százalékát szegények titulálod, mert nem azt az extravagáns életet éli, ami a te is fejedből kipattant. Tudod te mi a szegénység? Menj el egy borsodi vagy egy szabolcsi zsák faluba. Na, az a szegénység, nem a kőbányai panel vagy a körúti társasház.


Az ilyen emebrek kapcsán, mint te vagy, csak igazolást nyer az, hogy boldogok a lelki szegények.

jan. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

200 nm-es ház a budai hegyekben :D

Kevés embernek tellik rá, ilyet nem fogsz találni.

jan. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Nem gáz.

Mire lehet menni manapság egy nincstelen emberrel?

Sokkal jobb így gondolni,mint egy senkinek szülni,aztán ott tartanátok,hogy nem tudnátok felnevelni se.

jan. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Tessék íme itt egy nő aki nem tudja hozni a gazdagságot de mégis csak egy bankár jó neki.


Ha ez nem aranyásás akkor nem tudom mi.

jan. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Mondjuk keress te jól és akkor meglesz mindene a gyereknek
jan. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!