Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vélemény? Három hónap, napi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény? Három hónap, napi non stop cseteles, webcam a találkozóig?

Figyelt kérdés
Megbeszéltük, hogy komoly kapcsolat érdekel mindkettőnket. Első találkozó alkalmával durva kémia volt, amiből szex lett, mindketten akartuk, de ő kezdeményezte. Én tökre reménytelien és boldogan jöttem el, erre másnap közölte, hogy én egy K vagyok és semmiféle komoly kapcsolat szóba sem jöhet olyannal, aki első alkalommal lefeküdt vele. Persze talalkozhatunk még, de semmi komolyat ne várjak tőle.

ápr. 2. 02:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
39%
azert erdekes lenne hogy lequrvaz majd azt mondja talallkozhattok.. elegge kamu . :D
ápr. 2. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Pedig ő így gondolta. Konkrétan rb@ncot mondott, de a lényegen nem változtat
ápr. 2. 02:37
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy büdös paraszt volt! De parasztnak is hitvány. Tibi vagy, de szolgáld ki őt még néhányszor... Meg ő kezdeményezi a szexet és utána te vagy a ribi ?! Mekkora csicska ez a csávó????
ápr. 2. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen elmebajos ne is hiányozzon neked inkább:D
ápr. 2. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Ö is ugyanolyan nagy qrva, hisz első alkalommal lefeküdt veled.

Senkire ne pazarolj látatlanban hónapokat non stop.

ápr. 2. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ebből a sztoriból az jön le, jobban jártál így, hogy az elején kiderült róla, hogy egy fackalap. Csak 3 hónapot vett el az életedből, nem éveket.
ápr. 2. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
El akarja venni az önbizalmad, szégyent ébreszt direkt benned,hogy behódolj neki és továbbra is használhason. Tilsd le minden honnan. Ez egy manipulatív ember.
ápr. 2. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Annyit vissza irhattál volna hogy csak egy numerának jó. Inkább keresel jobbat. 41f
ápr. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
60%
Ez nekem is fura volt igy olvasni hogy megbeszélitek hogyvkomolyat kerestek aztán meg első talin nekiálltok szexelni. Lehet tenyleg kiábrándult.
ápr. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Biztos kiábrándult, mert olyan erkölcsi no.1 volt ... 😂 Utána a közös ismerősünktől megtudtam, hogy egyébként eddig minden barátnőjét megcsalta. Ezt persze nekem elfelejtette mondani a nagy erkölcs csősz. Még az ismerőse is ezen röhögött, hogy komolyan nekem mondta ezt a ribizli dolgot?
ápr. 2. 07:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!