Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedés fázisában vagyunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés fázisában vagyunk, de másfél hónap alatt már kétszer hozta fel az anyagiakat, mire véljem ezt?

Figyelt kérdés

Próbáltam úgy tenni, mintha meg sem hallottam volna, mert szinte nekem volt iszonyú kellemetlen a dolog.

A férfi, akivel több mint egy hónapja ismerjük egymást, kissé problémásnak tűnik munka szempontjából. Nemsokára végre találkozunk személyesen, bár ezek után nem tudom, mire számíthatok tőle … egy kávé esetleg belefér-e a randiba :)

Szóval utálja a munkáját, ami hol van, hol nincs mostanában, de azt is közölte, hogy egy ideje már nem kapott fizetést. Ez a kijelentés 2 szer elhangzott a másfél hónap alatt, meg hogy valakinek említett engem, hogy ráadásul én sem vagyok a közelben, hogy valamilyen formában segítsek neki (…) Fura, ennek ellenére még a wc-re is kocsival jár.

Csak bízom abban, tesztelni próbált, bár ez elég erős szerintem ismeretlenül.


2023. nov. 4. 14:04
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%

Ha tesztel az nagyon nem jó. Hiszen óriási bizalmatlan valaki miatt és rajtad csapódik le, vagy szeret játszmázni. Tehát éretlen, rafinált.



Ha pedig nem tesztel akkor lehúzna szívesen anyagilag téged csak olyan hülye, hogy nem jól fog hozzá szerencsédre.



Ergó mindkettő opció tré, úgyhogy tovább ne ismerkedj vele ha jót akarsz magadnak!

2023. nov. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
98%
Másfél hónap alatt dobálja a redflageket, pedig még nem is találkoztatok. Egyesek tényleg direkt akarnak beleszaladni a pofonba.
2023. nov. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

Akkor ez tuti felejtős?

Van új a nap alatt, soha senki nem akart még lehúzni :)))

2023. nov. 4. 14:09
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem túl biztató, kicsit a volt férjemre emlékeztet.
2023. nov. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
97%
Azt hiszem ismerem a típust. Csak rövid idő és esetleg némi többletbizalom fog kelleni hozzád, hogy tőled kérjen majd kölcsön pénzt. A többletbizalom se feltétlen kell, ezek olyanok mint a süllyedő emberek, bárkibe belekapaszkodnának és magukkal rántanák a mélybe. Meg a gátlástalanság is eléggé alap tud lenni. Velem csak haverkodni próbált egy hasonló, de igen hamar rövidre zártam, ahogy az 1-2 apróbb szívességből felbátorodott és már kölcsönt próbál kérni kb a semmire. Szóval bárhogy is lesz figyelj oda nagyon.
2023. nov. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
95%
Én azt nem értem, hogy ezek után miért erőlteted mégis?
2023. nov. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.
2023. nov. 4. 14:15
 8/37 anonim ***** válasza:
85%
Jelenleg havi 480 ezer körül keresek, még is szenvedek azzal, hogy autót vegyek, mert azon izgulok, hogy a fenntartási költségeit hogy tudom kigazdálkodni. Erre más, munka nélkül autóval megy mindenhova. Kezdem egy ordenáré nagy baleknek érezni magam.
2023. nov. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

#8

Nem is akármilyennel, egy felső középkategóriással.

De számomra itt most annyi a lényeg, hogy zűrösnek tűnik a tag, nem is kicsit.

A látszat gondolom fontos neki.

2023. nov. 4. 14:33
 10/37 anonim ***** válasza:
91%
Na pont ez az, hogy én is olyanban gondolkozok, de ilyen fizetéssel nem merem bevállalni. Igaz én egyedül élek és tartom el magam.
2023. nov. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!