Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vélemény? Három hónap, napi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény? Három hónap, napi non stop cseteles, webcam a találkozóig?

Figyelt kérdés
Megbeszéltük, hogy komoly kapcsolat érdekel mindkettőnket. Első találkozó alkalmával durva kémia volt, amiből szex lett, mindketten akartuk, de ő kezdeményezte. Én tökre reménytelien és boldogan jöttem el, erre másnap közölte, hogy én egy K vagyok és semmiféle komoly kapcsolat szóba sem jöhet olyannal, aki első alkalommal lefeküdt vele. Persze talalkozhatunk még, de semmi komolyat ne várjak tőle.

ápr. 2. 02:26
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Egyébként igen. Csak dugni akart veled. Eleve miért mentél első randin a lakására? VÉződhetett volna rosszabbul is.

És aki első randin a lakására hív, az nem komolyat akar. AKármit is hazudik össze.

ápr. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

"Figyu 2 hétig győzködött, hogy nála legyen a randi, mert az meghittebb."


Mese habbal.

Ez a pasi soha nem akart semmi komolyat tőled és még az alapvető tiszteletet sem adja meg. Egyrészt erőszakoskodik és győzköd, másrészt kellemetlen és kényelmetlen helyzetbe hoz azzal, hogy azt várja, hogy első találkozás alkalmával menj fel egy idegen férfi lakására. Ez erős red flag. Itt kellett volna kidobnod a pasit.

ápr. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Hát akinek abban változol meg hogy hamar lefeküdtél vele hagyd is a fenébe. Nekem is volt olyan randi partnerem, vele hónapokat voltam azután de azt mondta ha már az első vagy második randin lefeküdtem volna vele, nem tudott volna rám úgy tekinteni, nem jött volna össze velem (4. Talin és hetek után feküdtünk le). Ami nonszensz, mert neki, mint férfi lehetett sok nő egymás után de ha már a nő csinálja, az gáz. Az ilyeneket elkell küldeni a fenébe.

Amúgy minek kellett 3 hónap chatelés? Időpocsékolás.

ápr. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!