Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vélemény? Három hónap, napi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény? Három hónap, napi non stop cseteles, webcam a találkozóig?

Figyelt kérdés
Megbeszéltük, hogy komoly kapcsolat érdekel mindkettőnket. Első találkozó alkalmával durva kémia volt, amiből szex lett, mindketten akartuk, de ő kezdeményezte. Én tökre reménytelien és boldogan jöttem el, erre másnap közölte, hogy én egy K vagyok és semmiféle komoly kapcsolat szóba sem jöhet olyannal, aki első alkalommal lefeküdt vele. Persze talalkozhatunk még, de semmi komolyat ne várjak tőle.

ápr. 2. 02:26
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Pszichopata phasz. Bhasszhon az anyukájával az ilyen. Te meg könyveld el, hogy ilyen majmok is vannak, aztán lapozz tovább. Sok sikert, ez után már csak jobb jöhet. ;)

45F

ápr. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért feküdt le veled az első talin, ha annyira megveti az ilyen nőket? A szex előtt nem tudta volna ezt mondani? Mekkora szánalom egy ember😂
ápr. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
5%
Gondolom olyat keresne akinek van tartása. Lehet megkap mindenkit. Az ilyeneknek tenyleg nem a könnyűek az igazik.
ápr. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
13. Figyu 2 hétig győzködött, hogy nála legyen a randi, mert az meghittebb. Én ragaszkodtam a nyilvános etteremhez, de addig nyüstölt, hogy igent mondtam. Én teljesen jóhiszeműen álltam ehhez.
ápr. 2. 08:01
 15/23 A kérdező kommentje:
Aztán utána elkönyvelt ribinek. Hagyjuk is, mert komolyan csak felmegyek bennem a pumpa, hogy milyen féreg az ilyen. Jah és most láttam a tinderen is, hogy fent van! 32 év kiírva, pedig 41 és persze a duma, h komoly kapcsolatot keresek. Én meg egyre inkább azt gondolom, hogy csak befűzi a nőket, hazudozik és ez neki így jó és az h a másik féllel mi van még nem számít 😡
ápr. 2. 08:04
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
#13 ha olyat keres, akkor legyen neki is tartása :) Vicces, mikor olyat vár el valaki, ami neki nincs.
ápr. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Drágám, elhitted a mézes mázas mesét.

Megis mit hittél, amikor étterem helyett magához rendelt?

ápr. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Tesztelgesse az ilyen az anyját.


Tuti elküldtem volna a búsba aztán mindenhol titltom az ilyen kretént.

ápr. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
80%
Vélemény az, hogy nem kell hiszékenynek lenni. Pont elég figyelmeztetés volt, hogy győzködni kezdett téged. De túl ostoba voltál elgondolkodni rajta, mert annyira akartál kapcsolatot ezzel a fasszal.
ápr. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

"aztán meg első talin nekiálltok szexelni. Lehet tenyleg kiábrándult."


A szexhez két ember kell. Szóval magából is nyugodtan kiábrándulhat.

ápr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!