Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem untok rá arra, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem untok rá arra, akivel csak heti 2-3x tudtok találkozni?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, csak abba tudok beleszeretni, akivel intenzíven együtt vagyunk, akár minden másnap vagy minden nap. Aki csak heti átlag 2x ér rá, arra akkor is ráunok, ha mellette sokat írogat vagy hívogat. Ti hogy vagytok ezzel?

ápr. 29. 17:01
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
80%

Meg arra is rá lehet unni, ha sosincs jelen(pl táv kapcsolat).


A heti 2-3 találkozó teljesen normális.

ápr. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
51%
arra unnek ra aki soha nem er ra csak heti 2xer..
ápr. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:
Miért kell végletekben gondolkodni? Vagy heti 2 tali, vagy 0-24-ben együtt levés?Van ám arany középút is. Nekem van bőven dolgom, dolgozok, edzek, vannak barátaim, a kutyámmal foglalkozok meg az egyéb intéznivalókkal, amik mindenkinek vannak, mégis bőven lenne igényem heti 4-5 talira. Az eddigi kapcsolataim mind így alakultak ki, kevesebbel rájuk untam és inkább kerestem mást unalmamban😂Akinek ez sok, annak tetszik egyáltalán a randipartnere? Szerintem ha valaki megfog, azzal minél több időt szeretnél együtt tölteni.
ápr. 29. 18:45
 14/41 anonim ***** válasza:
80%
Szeretnél több időt tölteni, de hát mivel életed van, dolgozol, elfáradsz, családdal, barátokkal találkozol, hobbizol stb. egy héten 4-5 tali nem igazán fér bele. Amikor már együtt vagyok valakivel az már másabb természetesen, de akkor se várható el én szerintem, hogy napról napra, vagy a héten egyre többször együtt legyünk. Akkor mi lesz amikor összeköltözés történik? Egymásra unnunk egykettőre, vagy egymás fején kijönni?
ápr. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
80%
Az elején még bőven normális heti 2-3 alkalom, arról nem is beszélve, hogy aki rendesen dolgozik és kondizik, az amúgy sem ér rá többre. A kapcsolat későbbi szakaszában ezt úgy szokták megoldani, hogy pár napra a másiknál vagy és fordítva, majd ha eljuttok odáig, akkor összeköltözés. Heti 4-5 a legtöbb embernél nem kivitelezhető, kivéve ha munkanélküli vagy még tanul.
ápr. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:

#14

Na én pont ezzel nem értek egyet.


Példának okáért akkor vegyük az én mostani hetemet: minden nap 4-ig meló, utána kutyával séta, bevásárlás, van este 6. Utána nincs semmi dolgom, ez lehetne 1 tali. Kedden, csütörtökön este lesznek programjaim, szerda ugye munkaszüneti nap. Beiktatok három edzést mondjuk szerdára, szombatra, vasárnapra és vasárnap este talizok egy barátnőmmel. Ez így a héten hétfő, szerda, péntek, szombat, vasárnap, 5 darab olyan nap, amikor simán van időm találkozni, ha csak pár órára is, pedig amint látod, vannak mellette más programjaim is bőven. Aki csak 2x ér rá, az mi a fenét csinál? Minden nap 14 órázik melóban vagy mi? :D Nekem egyetem + munka + edzés mellett is volt ennyi időm a pasimra.

ápr. 29. 19:22
 17/41 anonim ***** válasza:
0%
Már egy nap alatt másra gondol bármelyik fél. Ezért is kell minden nap találkozni, mihamarabb összeköltözni!
ápr. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
24%
Aki arra un rá, akivel folyton együtt van, az hogy akar idővel össze költözni bárkivel is?🤣
ápr. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
86%

Te az a baj, hogy pár órát tartasz normálisnak randik alatt. Pedig a randi általában még fél napot is elvesz tőled, vagy déltől tart estig.


Nézz magadra, eddig olyan pasikkal jártál akikkel tudtál talizni ahogyan neked megfelelt és mégse vagy egyikőjükkel se!


Mert igazság szerint nem azon múlik, hogy hetente kétszer, háromszor randiztok-e ISMERKEDÉS szempontjából, vagy többször hanem az érzésekről.


Te túlságosan is sietsz aztán puhansz egy nagyot mert még azt se hagyod, hogy az az ismerkedés a maga természetes módján forrjon ki.


Azt nem értem mondjuk, hogy akkor minek erőlteted a randizást olyan alanyokkal akik nem illenek hozzád.


Tessék, ismerkedj olyanokkal akiknek belefér időt, energiát, kedvet, tempót értve mint neked.


Én nem értek egyet veled ugyanúgy mint más se.

ápr. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:

“Te túlságosan is sietsz aztán puhansz egy nagyot mert még azt se hagyod, hogy az az ismerkedés a maga természetes módján forrjon ki.”


Nekem úgy forr ki természetes módon, ha együtt vagyunk. Fizikailag. Nem telón keresztül, nem csetelgetve, nem egymás gondolataiban, hanem hús-vér valónkban :D Beszélgetések, érintések, minőségi idő kell hozzá. Ha alig látjuk egymást, akkor bennem aztán nem alakul ki semmi.


“Azt nem értem mondjuk, hogy akkor minek erőlteted a randizást olyan alanyokkal akik nem illenek hozzád.”


Hát igen, ez jogos, bár én mindig leszögezem már az elején, hogy nekem sok talira van szükségem. Aki ettől elijed, az menjen is. A kérdésből arra voltam kíváncsi, hogy van-e olyan, aki TÉNYLEG csak ennyit igényel, akkor is, ha lenne többre ideje, vagy csak szarik a párjára/talonban tartja. Mert én eddig az ilyeneknél mindig az utóbbit tapasztaltam. Haverozni, kaszinózni, mellettem mással kavarni érdekes módon volt idejük..:D

ápr. 29. 19:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!