Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz megkérdezni hogy megcsókol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz megkérdezni hogy megcsókolhatom e?

Figyelt kérdés

Van egy csaj, aki kb a legjobb barátom, minden nap beszéünk, szinte állandóan viberen, mindent megbeszélünk egymással, én szerelmes vagyok belé mióta ismerem, azaz 3 éve, Ő eleinte mikor megtudta hogy mi a helyzet, azt mondta hogy barátságnál többet nem érez, majd egy jó 3-4 hónapja azt mondta, hogy mióta napi rendszerességgel találkozunk Ő is kezd valamit érezni, ami több barátságnál, de várni szeretne mert nem szeretné, hogy a gyerekes hülyeségek miatt, amik miatt az előző 2 kapcsolata is tönkre ment menjen tönkre esetleg a mienk is és ezzel együtt a barátság is.

Én sokszor gondoltam már rá, hogy hátha a gyakorlatban meg tudnám győzni, hogy nem kell várnunk, hogy nem megy tönkre a kapcsolatunk, csak ehhhez el kéne kezdeni magát a kapcsolatot, ehhez viszont meg kéne csókolnom, viszont mikor helyzet adódik, lefagyok és nem merem csak úgy szó nélkül lekapni. Szerintetek gáz lenne megkérdezni tőle mikor kettesben vagyunk, hogy megcsókolhatom e?



2014. jún. 27. 23:03
1 2
 11/20 sunshine baby válasza:
100%
Egy férfi legyen férfi. Ne kérdezz csináld amit a szíved diktál. Gondolj arra, hogy mikor megcsókolod a szíve a torkában dobog és elönti a tűz és a boldogság.Mert lehet erre vár már ezer éve.
2014. jún. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Persze nem úgy gondoltam megkérdezni hogy baszélunk valami totál másról és csak úgy közbeszúrom a kérdést, hanem úgyis szoktunk mélyebben beszélgetni, szerelem is jött már fel témának többször is, meg egyéb hasonló témákról is szoktunk beszélni. Így gondoltam megkérdezni hogy mikor egy ilyen beszélgetés zajlik éppen, hogy "megmutatnád milyen egy csók tőled? " vagy tényleg csak simán "megcsókolhatlak? " tudom hogy megijedni tuti nem ijedne meg tőle mert vagyunk olyan kapcsolatban, de azért mégis bennem van hogy nem túl gáz ez még egy ilyen "kapcsolatban" is?
2014. júl. 6. 00:06
 13/20 anonim válasza:
szerintem ne kérdezd. vagy mondd hogy ne haragudjon de úgy érzed ezt most meg kell tenned és akkor felkészül rá, vagy csak simán kapd le a megfelelő pillanatban
2014. júl. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy akarja, de mégis nemet mondana, ahogy arra is, hogy járhatnátok.. Valami olyan témánál, mikor a szerelem, vagy a kapcsolatok jön szóba, ha jön egy rövid csend, megfoghatnád pl. a csípőjét, közel hajolhatnál, és úgyis éreznéd szeretné-e. Finoman nyomhatnál egy puszit a szájára, és ha nem húzódik el, akkor mégegyet, picit hosszabban, onnan meg már.. tudod. Max, mikor már közel hajoltál, annyit kérdezhetnél "Szabad?" ez azért nem olyan ciki, és úgyis tudni fogja mire gondolsz.
2014. júl. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ne kérdezd meg :) nem az hogy gáz lenne hanem lehet hogy visszautasítaná mert túl sokat gondolkozik :D
2014. júl. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
9es! Megcsókolhatlak? :D
2014. júl. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Megkért téged hogy várj,szerintem várj még egy kicsit (találkozzatok) és aztán egy meghitt pillanatban csókoldd meg !!! :)
2014. júl. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
már ennek az üzenetnek is lassan egy fél éve!
2014. júl. 16. 17:11
 19/20 anonim ***** válasza:
Nagyon gáz megkérdezni. Ha addig akart is valamit, utána szinte tuti, hogy kiábrándulna belőled.
2014. júl. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Ha ismered a nő titkait, nem lehetsz a pasia....
2014. aug. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!