Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezek túl nagy elvárások?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek túl nagy elvárások?

Figyelt kérdés

Kinézet: Minimum 5 évvel idősebb (szóval 23+), Magasabb mint 190, göndör világosbarna-barna haj( hosszú-akkor copfban, ha rövid akkor ne túl rövid), szép arc: mély tekintet, világos szemek, egyenes orr, szakáll-borosta, nem pengevékony száj, szabályos fülek, rendezett fogak. Test: széles váll, lehetőleg izmos, sportoló alkat, szőrös mellkas stb...arányos test. Öltözködés: tróger. Nem bírom a shoppingolós pasikat, minél öregebb egy ruha annál jobb, és annál trógerebb. Cigizhet, de ami még fontos, hogy lehessen vele tépni is. Sör,bor bármi mértékkel.


Tulajdonságok: műveltség és széleskörű tájékozottság, olvasottság, tolerancia, türelem és tűrőképesség, ésszerűség, szeressen utazni, ne legyen önző, flegma és gunyoros. Legyen jó humora, szilárd,megbízható legyen, és figyelmes. Két lábbal a földön. Felelősségteljes, hűséges, vigyázzon rám, és csak engem akarjon úgy istenigazából megb"szni.



2014. nov. 13. 17:17
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
Kamu kérdés vegyétek már észre! :D Ilyen hülye nő, akinek az egyik mondata ennyire üti a másikat egyszerűen nincsen. :D
2015. jún. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:

én ismerek ilyen csajokat pedig, ahogy írtam, a 190 centin, meg sportos testalkaton kívül simán hozom a karaktert.

skac ki kéne mozdulni ám .

2015. jún. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
x"DDDDDDDDDDDDDD
2015. júl. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
Ha nem kamukérdés, akkor meg egyszerű az egész. Nem egy pasit akar, hanem többet. Pont. xddddd
2015. júl. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
29-es!Fogadjunk, nem szoros a mellkasod! Mar nem is lennel jo a kerdezonek.:))
2015. júl. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:

Ahj... vegyétek már észre hogy ez kamu...

Szerintem egy pasi írta ki, aki még jobban alá akar adni azoknak a sztereotípiáknak, amik ma a nőkről szól.


Ha nem kamu, akkor meg egy ostoba liba... minek foglalkoztok vele?

2015. júl. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
Én sokáig azt hittem, hogy nekem a szőke, nagyobb darab pasik az ideáim. Aztán beleestem egy barna, kopaszodó, vékony férfibe. Mondjuk én könnyen túlléptem ezen, lehet, hogy azért, mert már nem 18 vagyok, hanem 28.
2015. aug. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
LOL ez humor kategória, nem felnőtt társkeresés. Bár viccnek elég satnya.
2015. aug. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
Ja, és legyen egy FTL hajtóműves yacht űrhajója, amivel elvisz a Tejútrendszer vagy az Androméda nyaralóbolygóira évente.
2015. aug. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:

:D :D :D :D


Semmi sem lehetetlen, szól a közhely.

Én meg levágattam a hosszú hajamat és nem nőttem 180centi fölé. A többi talán stimmel... :D

2015. okt. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!