Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ugye csak a szexre megy?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye csak a szexre megy? Számomra egyértelmű, de kíváncsi vagyok objektív véleményekre is.

Figyelt kérdés

Kb. 2 hónapja ismerkedek egy sráccal, eleinte minden jó volt, sokat találkoztunk, nevettünk, beszélgettünk, megvolt az összhang. Aztán elcsattant az első csók, ölelések, stb., egyre közelebb kerültünk egymáshoz. Aztán 1 hétig szabadságon volt, azt mondta sokat leszünk együtt. Itt kezdődött egy olyan időszak, amikor alig keresett, nem találkoztunk, vagy amikor megbeszéltük, hogy összefutunk, az utolsó pillanatba lemondta, mert elment a haverokkal inni. Nem haragudtam rá, de tudattam vele, hogy számomra ez így nem éppen ideális. Ez 1 hétig tartott, aztán 1 hétre elment nyaralni, akkor se nagyon keresett. Én írtam neki párszor, érdeklődtem, hogy hogy van, stb., de Ő volt, hogy elérhető volt, mégsem keresett.

2 hete jött haza, azóta folyamatosan dolgozik, viszont csodálkozik azon, hogy én már nem vagyok olyan érdeklődő és aktív az irányába. Tegnap azzal jött, hogy döntsem el végre mit akarok és most én bizonyítsak azzal, hogy átmegyek és lefekszek vele, mert Ő már "mióta vár rám", de "egyszer neki is elfogy a türelme". Én közöltem vele, hogy összetéveszt valakivel, én nem az a fajta lány vagyok, akit rögtön megdönthet és különben is, hetek óta nem is találkoztunk, ez nálam nem így működik, hogy most találkozunk és bumm, onnan folytatjuk, ahol akkor abbamaradt.

Lehet kicsit hosszú lett a történetem, de röviden a kérdésem annyi lenne, hogy szerintetek is csak a szex a fontos neki, ugye?

Habár egyidősek vagyunk, szerintem neki kicsit gyerekes a felfogása, abszolút nem érezteti, hogy fontos lennék neki, habár szóban ezt mondja.

Mit gondoltok erről?



2015. jún. 19. 11:34
1 2 3
 1/23 Estienne ***** válasza:
Ez ezekből elég egyértelmű szerintem, nem is értem miért kérded.
2015. jún. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, amit te
2015. jún. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 datass ***** válasza:
Jól gondolod kérdező,csak megfektetni akart.
2015. jún. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megerősítést.

Azért kérdezem, mert elgondolkodtam, hogy lehet velem van a baj. Néha sajnálom, amiért nem vagyok lazább erkölcsű, ezt mondtam neki is, de hát én ilyen vagyok.. :( :)

2015. jún. 19. 11:50
 5/23 anonim ***** válasza:

Lehet, azt hitte nyeregben van, ha túl sokat kerested miközben ő nem törődött Veled.


Az alap kérdésre válaszolva: Igen.

2015. jún. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
69%

Van egy olyan érzésem, hogy ha lefeküdnél vele, utána végleg eltűnne és nem keresne... :(

Egyáltalán ne bánd, hogy nem vagy lazább erkölcsű!! A mai világban szerintem nagyon is értéke tulajdonság, hogy valaki nem rib**c! :)

2015. jún. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Óó, köszönöm Kedves Utolsó, ez nagyon jólesett! :)

Kicsit néha bánom is, meg nem is. A testem kívánná, a lelkem viszont nem.. így nem fog megfektetni. :)

2015. jún. 19. 12:02
 8/23 anonim ***** válasza:
91%

Gondolom nem vagytok már 16 évesek, ezért írtál a "felnőtt párkapcsolatok" témakörbe. Így is szeretnék válaszolni:


Felnőttként azért már lehetne annyi tapasztalatod, hogy eldöntsd mit akarsz. Ha találsz egy pasit akivel jól elvagytok, akkor nem kellene a kapcsolat fejlődési ívét így elrontani.

Nagyából 2-3 hét után egymás karjaiban kellett volna kikötnötök, ha ezt akartátok volna mindketten. Ha nem, akkor nyilván nem, de akkor meg mit szivatod szerencsétlent?


Ez nem tiniszerelem, hogy "én még szűz vagyok, ugye vársz rám éveket?" és hasonló dolgok.


A szex kölcsönös örömforrás. Adsz és kapsz. Nem alárendelt vagy, hanem egyenrangú partner. Nem odaadod magad mint egy áldozat, hanem kölcsönösen közel engeditek magatokhoz a másikat.


Egyébként: mi van, ha csak szexet akart? az olyan elítélendő dolog? Attól félsz, hogy nem vagy elég jó az ágyban, és ettől majd elveszíted?

Ha esélyt sem adsz a kapcsolatnak, minek csinálod?


Sztem felnőttkorban ez már nem olyan nagy választóvonal, mint a tiniknél. A szex csak a társas érintkezés egy formája.

2015. jún. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Igen, ez is egy megközelítés és igazad is van sok mindenben.

A válaszom: azért nem kötöttünk ki 2-3 hét után egymás karjaiban, mert nem éreztem, hogy fontos vagyok neki. Mondani mondta, de nem éreztette. Az esetek többségében lemondta a találkozókat, mert a haverjaival ment bulizni. Nem szivatom, de ha nem érzem, hogy fontos vagyok és valóban engem akar, nemcsak a testem, akkor nem fogok vele lefeküdni 2 hónap után sem. Nem az idő számít!

Azzal kapcsolatban nincs bennem félelem, hogy ne lennék jó az ágyban és csalódna emiatt, mert ha már valakivel eljutok odáig, akkor vagyok vele olyan szinten érzelmileg is, hogy lehetetlen, hogy rossz legyen. :) Tény, hogy nincs sok tapasztalatom, de nem is bánom, mert én akartam így, viszont rossz tapasztalatom szerencsére még ezen a téren nem volt.

Egyébként huszonévesek vagyunk mindketten.


Köszönöm, hogy írtál! :)

2015. jún. 19. 12:20
 10/23 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem hány évesek vagytok?

Magáról a szituációról az a véleményem, hogy valószínűleg igazad van a szexet illetően.

Bemutatott a barátainak, szüleinek? Amikor találkoztatok többnyire egyedül voltatok vagy társaságban? Mikor és ki kezdeményezte az első csókot? Ki kezdeményezte a találkozókat? Te is kerested Őt vagy csak Ő nyomult feléd?

A legtöbb srác úgy áll hozzá a párkapcsolatokhoz, hogy ad 1-2 hónapot egy kapcsolatnak, nem spórol sem az idővel, sem az energiával.....de ha azt tapasztalja, hogy a kapcsolat egyoldalú, akkor hirtelen megszakítja és gyorsan továbblép, mert nem akar senki rajongója lenni. Ha Ő próbálkozik, Te meg leállítod( mert nem Vagy még készen a szexre) abban nincs semmi probléma, de Te sem várhatod el Tőle, hogy türelmesen várjon Rád. Nincs kizárva, hogy csak a szexre ment....viszont ha nem keres más partnert Rajtad kívül, nem randizgat mással csak vár....az sokkal inkább azt magyarázza, hogy azt érezte,hogy a kapcsolatotok egyoldalú volt. Te azt mondtad, hogy a srác nem éreztette Veled, hogy fontos Vagy számára....felmerül bennem a kérés....Te érezted Vele?

A viselkedéséből egyértelműen megállapítható, hogy Ő úgy gondolja, hogy elég sok energiát fektetett a kapcsolatba és nem azt kapta amit várt, átpasszolta a labdát Neked és a háttérbe vonult....Ő már nem fog többet jelentkezni Nálad, mert úgy érzi nincs értelme. Ez egy kis lelki zsarolás....de érthető mi a célja vele.

37F

2015. jún. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!