Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ugye csak a szexre megy?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye csak a szexre megy? Számomra egyértelmű, de kíváncsi vagyok objektív véleményekre is.

Figyelt kérdés

Kb. 2 hónapja ismerkedek egy sráccal, eleinte minden jó volt, sokat találkoztunk, nevettünk, beszélgettünk, megvolt az összhang. Aztán elcsattant az első csók, ölelések, stb., egyre közelebb kerültünk egymáshoz. Aztán 1 hétig szabadságon volt, azt mondta sokat leszünk együtt. Itt kezdődött egy olyan időszak, amikor alig keresett, nem találkoztunk, vagy amikor megbeszéltük, hogy összefutunk, az utolsó pillanatba lemondta, mert elment a haverokkal inni. Nem haragudtam rá, de tudattam vele, hogy számomra ez így nem éppen ideális. Ez 1 hétig tartott, aztán 1 hétre elment nyaralni, akkor se nagyon keresett. Én írtam neki párszor, érdeklődtem, hogy hogy van, stb., de Ő volt, hogy elérhető volt, mégsem keresett.

2 hete jött haza, azóta folyamatosan dolgozik, viszont csodálkozik azon, hogy én már nem vagyok olyan érdeklődő és aktív az irányába. Tegnap azzal jött, hogy döntsem el végre mit akarok és most én bizonyítsak azzal, hogy átmegyek és lefekszek vele, mert Ő már "mióta vár rám", de "egyszer neki is elfogy a türelme". Én közöltem vele, hogy összetéveszt valakivel, én nem az a fajta lány vagyok, akit rögtön megdönthet és különben is, hetek óta nem is találkoztunk, ez nálam nem így működik, hogy most találkozunk és bumm, onnan folytatjuk, ahol akkor abbamaradt.

Lehet kicsit hosszú lett a történetem, de röviden a kérdésem annyi lenne, hogy szerintetek is csak a szex a fontos neki, ugye?

Habár egyidősek vagyunk, szerintem neki kicsit gyerekes a felfogása, abszolút nem érezteti, hogy fontos lennék neki, habár szóban ezt mondja.

Mit gondoltok erről?



2015. jún. 19. 11:34
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Miert torvenyszeru az elso randikon szexelni?

Annyi emberrel randizgatunk, hogyha minddel, vagy csak a fele randi partnerrel lenne szex, elkonyvelnenek minket a ferfiak ri.ancnak. A kereslet kinalat. Ne felj, fogsz talalni olyat mindig, aki egyetert veled. De ne akarj rabeszelni masokat arra, hogy ez igy a normalis. Mindenkinek mas az ertekrendje. Ha valaki a 2. randin szexel, más meg csak akkor, ha 2 honapja egyutt vagytok, az neked miert faj?

A szexhez jobb esetben bizalom kell. Anelkul nekem nem megy. Igy ketlem, hogy ennyi ido utan menne is.

2015. jún. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
53%

Mondom: túl van ez a szex kérdés misztifikálva.

Rengetegszer halottam már, hogy "milyen jó pasi, tisztára oda vagyok érte...". Aztán mikor megkérdeztem, hogy akkor miért nem kezdeményezel, a válasz: "nem akarom hogy ribinek tartson" :-)


Eközben meg azt látom, hogy a kiegyensúlyozott csajok képesek elmenni pasizni ha nincs senkijük. Képesek azt mondani egy pasinak, hogy kellesz és azt is, hogy nem.


Tapasztalatom szerint a "nem érdemelnek meg engem" és a "nem vagyok én egy lyuk, hogy legyen hová üríteni" mondatokat magukévá tevő csajok szoktak egyedül megöregedni.


Mit szólnátok kedves lányok, ha egy pasi állna úgy a szexhez, hogy "az én péniszemet nem kaphatja meg akárki", vagy "nem vagyok én az ő két lábon járó vibrátora"...


A szex jó. Ideális esetben mindkét (három, négy...) félnek. Aki ezt szerelmi zálognak tekinti 25 felett az még nem elég érett egy felnőtt kapcsolatra sztem.


A sorrend a következő:

szexuális vonzódás, intellektuális vonzódás, egyéb programok, szex, együtt alvás, szerelem, összeköltözés.


Ha valaki jelentősen eltér ettől a sorrendtől, sok kellemetlensége lesz az életében. (tapasztalat...)


38/F

2015. jún. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

"A testem kívánná, a lelkem viszont nem."

Lefekvés után a lelked és az önbecsülésed is bánná.

2015. jún. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!