Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ugye csak a szexre megy?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye csak a szexre megy? Számomra egyértelmű, de kíváncsi vagyok objektív véleményekre is.

Figyelt kérdés

Kb. 2 hónapja ismerkedek egy sráccal, eleinte minden jó volt, sokat találkoztunk, nevettünk, beszélgettünk, megvolt az összhang. Aztán elcsattant az első csók, ölelések, stb., egyre közelebb kerültünk egymáshoz. Aztán 1 hétig szabadságon volt, azt mondta sokat leszünk együtt. Itt kezdődött egy olyan időszak, amikor alig keresett, nem találkoztunk, vagy amikor megbeszéltük, hogy összefutunk, az utolsó pillanatba lemondta, mert elment a haverokkal inni. Nem haragudtam rá, de tudattam vele, hogy számomra ez így nem éppen ideális. Ez 1 hétig tartott, aztán 1 hétre elment nyaralni, akkor se nagyon keresett. Én írtam neki párszor, érdeklődtem, hogy hogy van, stb., de Ő volt, hogy elérhető volt, mégsem keresett.

2 hete jött haza, azóta folyamatosan dolgozik, viszont csodálkozik azon, hogy én már nem vagyok olyan érdeklődő és aktív az irányába. Tegnap azzal jött, hogy döntsem el végre mit akarok és most én bizonyítsak azzal, hogy átmegyek és lefekszek vele, mert Ő már "mióta vár rám", de "egyszer neki is elfogy a türelme". Én közöltem vele, hogy összetéveszt valakivel, én nem az a fajta lány vagyok, akit rögtön megdönthet és különben is, hetek óta nem is találkoztunk, ez nálam nem így működik, hogy most találkozunk és bumm, onnan folytatjuk, ahol akkor abbamaradt.

Lehet kicsit hosszú lett a történetem, de röviden a kérdésem annyi lenne, hogy szerintetek is csak a szex a fontos neki, ugye?

Habár egyidősek vagyunk, szerintem neki kicsit gyerekes a felfogása, abszolút nem érezteti, hogy fontos lennék neki, habár szóban ezt mondja.

Mit gondoltok erről?



2015. jún. 19. 11:34
1 2 3
 11/23 datass ***** válasza:

#9


Jól látod a dolgokat kedves kérdező erről van szó! :) (ha mindenki így állna hozzá kevesebb csalódott ember lenne). Általában már egy kis ismeretség után látszódik a másik félen hogy mit is akar a másiktól. (vagy előbb utóbb kiderül).


Sokaknak egyszerűen nem megfelelő az a szerep, hogy csak egy lyuk legyenek amibe a másik kedve szerint ürít, de magára az emberre (belsőre) egyáltalán nem kíváncsi.

(mennyi ilyen kérdés van itt hogy lefeküdtem vele,de jaj nem keres stb.)


Ha igazán érdekelnéd, akkor állandóan a társaságod keresné és nem csak 2 hetente 1x jutnál az eszébe.

A "mióta vár rám" és "neki elfogy a türelme" mert várja hogy megfektessen csak nyugodtan röhögd ki,várhat rá :)


Nem érdemel meg téged egyáltalán :)

2015. jún. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
91%

Na végre, komolyan mondom, nem olvastam a 8 as hozzászólóhoz hasonló valószerű választ még itt. persze a sajátjaimon kívül.

Pontosan erről van szó, hogy a szex nem valami mumus, nem elitélendő dolog, ha valaki szexelni akar, Sőt , arról van szó, hogy minden találka, és ismerkedés CÉLJA a szex. utána meg kapcsolat, ha lesz. De itt a gykn a sok tündérmesében élő fiatal, illetve vénlány forditva képzeli el a dolgokat. Aszondja, hosszu hosszu ismerkedés, romantika ingyombingyom miegymás, hónapokig, aztán utána a nagy szerelemben szexelünk, aztán meg kiderül, hogy a másik, vagy az egyik baromiszar az ágyban, aztán löttek is a kapcsolatnak.

Mert az nem kapcsolat, ahol nincsen szex, ahol meg rossz a szex, elég rövid kapcsolat van kilátásban.

aki ezt 30 felett nem igy gondolja, az konkrétan tapasztalatlan.

Szóval kérdező, ja a srác nyilván szexet akar, de ez pont normális egy fiatal felnőtt esetében. Akkor kellene gyanakodni, ha szerelmeslevelet küldözgetne egy honap után.

2015. jún. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Igen, jól meg akar prücskölni, de nem igazán értem, mi ebben a meglepő.
2015. jún. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 Estienne ***** válasza:
82%
Nah de azért van különbség a "szexet akar" vagy a "csak szexet akar" között. Egyik se rossz, csak helyén kell kezelni a dolgokat.
2015. jún. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Csak a gyerekek nem akarnak az elejen CSAK szexet. Ha az jol sikerul, es utana is megvan a kontakt, meg az egy hullamhossz, akkor lesz belole kapcsolat. Mar az is gaz, hogy ezt le kell irni amugy. Te tulajdonkeppen azt magyarazod, hogy elobb kell eldonteni azt, hogy mindenaron 17 evig egyuttleszek valakivel, minthogy az elso szexualis egyuttlet megtortenne....ilyen egeszen egyszeruen a valosagban nincsen.
2015. jún. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Illetve ha megis van es ket ember tenyleg ekkora hulye, akkor biztosan megtalaltak a kenyszeres, es szar kapcsolat titkat
2015. jún. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Estienne ***** válasza:

Én értem miről beszélsz és még talán egyet is értek, de itt a lényeg az volt a kérdező szempontjából, a srác nem is nagyon kereste azt a plussz "kontaktot". Aztán lehet valakivel akármilyen jó a szex, ha emberileg nem passzol, nem lesz kapcsolat. Vagy lesz, de nemjó.


Hogy most ki mit szeret hamarabb kialakítani, az meg legyen a saját döntése.

2015. jún. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Igazatok van teljesen, de ez csak abban az esetben van így, ahol mindkét fél érdeklődő és nyitott a másik iránt. Ezt én viszont abszolút nem éreztem az Ő részéről.

Sőt, ezt az is erősíti, hogy elvileg ma találkoztunk volna, de Ő (ismét) lemondta.


Köszönöm a hasznosabbnál hasznosabb tanácsokat és gondolatokat, nagyon aranyosak vagytok! :)

2015. jún. 19. 15:39
 19/23 anonim ***** válasza:

En nem ertek egyet. Van, akinek a szex a legfontosabb, van, akinek az erzelem. Es mindenki keressen maganak valo embert, ugyanabbol a "kategoriabol".

Kerdezo, en ugyanigy jartam, es hogyha egy no azt erzi, hogy a ferfinek o nem fontos, vagy csak mentegeti a sracot maga elott, vagy masok elott, az mar regen rossz.

A paradoxon az, hogyha egy no 10-15 ferfival lefekszik par ev alatt,az gaz. Ellenben, masik szemszogbol rogton szex kell, hogy megismerd.

Nem, nekem 20 eves nokent a kommunikacio a kulcselem, nem pedig a szex.

2015. jún. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%

Ha azt varod, hogy erzelmeid legyenek kontaktus nelkul akkor nem 20 hanem 13 eves vagy.

Mondjuk nem baj, mert par evig varod, aztan csak megunod, megadod magad a termeszet torvenyeinek.

2015. jún. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!