Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jól tettem, hogy elzavartam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy elzavartam, mert csak azt akarta tőlem? 23/L

Figyelt kérdés
Megírtam neki, hogy nem akarok többet vele lenni, m. a szex-en kívül semmit nem akar tőlem és ez nekem nagyon rosszul esett, hogy csak arra voltam neki jó. Mindig csak arról beszélt. Bár kicsit félek, hogy megbánom. Volt már valaki hasonló helyzetben?
2016. jan. 11. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, voltam. Csak sajnos en keson jottem ra hogy csak szexet akar :(
2016. jan. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy jól tetted.
2016. jan. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ma reggel jöttem rá, hogy a szexen kívül nem is érdeklem semennyire sem és 1 órán keresztül sírtam. Vagy lehet, hogy csak túlkombinálom a dolgot? Lehet, hogy csak csinálnom kellene, aztán hátha később kialakulna valami. Vagy ez egyáltalán nem valószínű?
2016. jan. 11. 18:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg, hogy ő hogy látja a dolgot.
2016. jan. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jól tetted, én is voltam már ilyen helyzetben. Bár nem lehet általánosítani, de nálunk is az volt, hogy mondta, hogy egyelőre még nem tudja, hogy akar-e kapcsolatot, de majd meglátjuk. Persze, a szexet már akarta. Aztán mikor nem kerestem, hgy találkozunk-e, akkor már ő se írt. Sajnos vannak ilyenek. :(
2016. jan. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy engem keres egy hónapban mondjuk egyszer. De meg sem kérdezi, hogy velem mi van, hanem csak azt emlegeti, hogy így meg úgy akarja és, hogy mikor találkozunk stb.
2016. jan. 11. 18:59
 7/7 RRR ***** válasza:

jól

ne rágd magad

2016. jan. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!