Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedéskor miért azoknak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedéskor miért azoknak a srácoknak-férfiaknak vannak a legnagyobb elvárásaik a nők külsejével kapcsolatosan, akik maguk sem néznek ki jól, sőt eléggé csúnyácskák?

Figyelt kérdés

Elvárásaim a férfiak külsejével kapcsolatosan szinte egyáltalán nincsenek, de amikor látom, hogy én elfogadom a másikat, miközben annak nincs előnyös teste, pl. nagyon vékony, vagy alacsony, duci, kicsi a mérete, stb. és közben pont az ilyenek itélik el leginkább a duci nőket, testesebb nőket, csak csodálkozni tudok.

Köszönöm a válaszokat. 27 L



2016. ápr. 17. 16:35
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező, te ugye csak gusztustalanul trollkodsz ezzel a "nyújtásos" elméleteddel?
2016. ápr. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
37%
Az értelmi szintedről nálad lehet vitatkozni, amikor azt hiszed, hogy az ember genetikai adottságai megváltoztathatóak, de te az ellen már képtelen vagy tenni, hogy kövér vagy. :DDDD
2016. ápr. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Jól van, akkor lehet lapozni, 22-es. Tényleg ennyire unatkozol?
2016. ápr. 17. 17:53
 24/33 anonim ***** válasza:
21%
kövér vagy ,bébi? :))) diéta+egykis mozgás,és jövőre elhívhatsz egy randira .
2016. ápr. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
45%
Micsoda oltári hülyeség. Pont, hogy a nőknek vannak külsőre olyan elvárásaik, amik sokaknak már csak a genetika miatt teljesíthetetlenek. Csak mert egy átlag nő fiatal korában karcsú, szép popsija van, feszül a ruha mindenféle sportolás vagy testedzés nélkül. Mert ugye ahogy az illusztrált példa mutatja, a férfi dolgozza ki a belét a jobb kinézetért, de titeket nőket fogadjon el mindenki dagadtnak, mert nem vagytok képesek napi 1 órát elmenni futni teszem azt.
2016. ápr. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
84%

Vicces, mikor a pasik ilyen "okosan" összetartanak.


Tehát ha egy pasi vasággyal együtt 42 kiló, vagy épp alsó hangon 110 kg, akkor kihozta magából a maximumot, de ha egy nő 60 kg, akkor fogyjon le.

Pont erről szól a kérdés, hogy miért elfogadóbb egy csúnya pasi a saját (és a többi pasi) hiányosságaival szemben, és miért tudják fikázni a náluk jobb nőket.



A kérdésre is válaszolva: Fent részben leírtam.

Egy túlsúlyos srác, aki "nem tud lefogyni" (=egyszer kihagyta a vacsorát egy hétig, és kétszer elment konditerembe), elfogadja a tényt, hogy ez van, ő ilyen, így kell szeretni.

Nagyjából ez érvényes arra is, aki túl vékony, meg blablabla...


Mivel élő, hús-vér nővel alig van kapcsolata, (anyukát leszámítva), így a médiából szerzi a benyomásait, hogy milyen az "átlagos női test". Amíg többség már kamaszként szembesül a valódi nő testtel, lát melleket, fog melleket, stb.

Ezek a pasik nem. :P


A nők és pasik elvárásairól annyit, hogy én sem vagyok modell alkat, 154 cm vagyok, és 50 kg. Ehhez képest volt már, hogy azt kaptam a képembe egy 170 centis pasitól, hogy törpe vagyok (vagy gnóm, mert olyan is volt már), meg megkaptam már azt is, hogy dagadt vagyok. (Mivel Kylie Minogue ennyi centihez csak 40 kg... állítólag...) Közben a srác legalább 20 kg súlyfelesleget cipelt.

De volt, aki azért hajtott el, mert kicsi a mellem, nagy a fenekem, stb. És mindig az átlagos pasik érdekeltek, nem tettem magasabbra a lécet, mint amit "érdemlek".


És nyugodtan röhögjetek, de pont egy magas, sportos, helyes pasi döntött úgy, hogy neki így vagyok tökéletes. :D

2016. ápr. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
29%

Ja értem, te nem tetted magasra a lécet, mindig egy átlagos férfit akartál magad mellé, de abszolúte totál véletlen "pont egy magas, sportos, helyes pasi" akadt a horgodra...nincs több kérdésem.:D


Amúgy nem tudom ki vagy kik voltak azok az idióták, akik letörpéztek, talán a 16 éves kamasz fiúk véleményét nem kéne ide venni. Egy rétegnek pont az alacsony vékony lányok a zsánerei, kis cicikkel, úgyhogy ne haragudj, nem tudlak megsiratni. Ahogy az ábra is mutatta, VÉLETLEN még egy álomférfi is összejött.


A kérdéssel meg továbbra se foglalkoznék, nonszensz hülyeség, hogy a hátrányosan kinéző férfiaknak nagyok az elvárásaik. Főleg úgy, hogy mára ha kimegyek a városba, szinte kivétel nélkül csak jól kinéző és/vagy gazdag férfiakat látok nővel. Az más kérdés, hogy sokak nem tudják tolerálni a brutális! túlsúlyt egy nőn, mert pl. hosszútávon, szül neki egy gyereket, utána akkor segge lesz mint a déli pályaudvar, arról nem beszélve h nem egészséges. Ugyanez a csontváz férfiaknál, aki vasággyal 50 kiló az egyszerűen kiesik ebből a világból, mert nem férfias, azt sugározza, hogy nem tudja megvédeni a nőt, nem tud biztonságot nyújtani, stb. A különbség, hogy a dagadt nő még mindig simán kaphat szexet vagy akár párkapcsolatot, ha kicsit megerőlteti magát, ellenkező esetben viszont semmiféle tolerancia nincsen.

2016. ápr. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
#26- törpike vagy :))) úristeeen 154 cm. és melled sincs? :p
2016. ápr. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a 24-28-asok válaszait. Nem gondoltam volna, hogy ennyire elferdítitek a témát primitív irányba.
2016. ápr. 22. 14:17
 30/33 anonim ***** válasza:
nincs mit ,kérdező. :))) de miért kéne elfogadjak egy tepertőt,egy zsíros hájpacnit? bíztos nekik is megvan az emberük,miért ne válogathatna az emberfia-lánya? valaki vissza utasított mostanában vagy mi ez a srácférfi kérdés? :p
2016. ápr. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!