Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedéskor miért azoknak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedéskor miért azoknak a srácoknak-férfiaknak vannak a legnagyobb elvárásaik a nők külsejével kapcsolatosan, akik maguk sem néznek ki jól, sőt eléggé csúnyácskák?

Figyelt kérdés

Elvárásaim a férfiak külsejével kapcsolatosan szinte egyáltalán nincsenek, de amikor látom, hogy én elfogadom a másikat, miközben annak nincs előnyös teste, pl. nagyon vékony, vagy alacsony, duci, kicsi a mérete, stb. és közben pont az ilyenek itélik el leginkább a duci nőket, testesebb nőket, csak csodálkozni tudok.

Köszönöm a válaszokat. 27 L



2016. ápr. 17. 16:35
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

9-en kivül a többieknek megjegyzem, hogy igenis lehet változtatni a külsőn pasik esetében, akkor is, ha alacsonyak, akkor is, ha vékonyak,még a méreten is, azon csodálkozok, hogy ez ebben a században teljesen ismeretlen fogalom számotokra, mint ahogyan az Elfogadás kifejezés is, mert igen, itt éppen erről van szó,nem pedig arról,hogy nekem milyen az énképem és én hogyan nézek ki.

Még egyszer köszönöm a válaszokat és bizom benne, hogy olyanok is válaszolnak, akik pontosan Megértik a kérdést.

2016. ápr. 17. 17:06
 12/33 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező: nagyrészt egyetértek veled, hogy lehet változtatni (bár az arc és a testmagasság nem tartozik oda, de kétségkívül egy 170-es pasi kidolgozva másként fog festeni, mint egy 170-es mellé 45 kilóval).


Ellenben ne gondold, hogy ezt csak a férfiak csinálják. Nekem a hölgy ismerőseim között van olyan, aki soha életében egy másodpercet nem mozgott, de férfiből a kigyúrt a minimum, a kockás magazin pasik az okés

2016. ápr. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
57%
Kötekedés nélkül légyszi írd már le, hogy a méretet hogy, mert eskü kíváncsi vagyok.
2016. ápr. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
12-es: a magasságon igenis lehet dolgozni és valamennyit nyújtani, csak utána kell nézni.
2016. ápr. 17. 17:13
 15/33 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező: 2-3 centit. Fájdalmas, hosszas műtétek árán, amit nem fognak egy átlag férfin elvégezni
2016. ápr. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
13-as: ha unatkozol, lehet máshova is irni, nem kötelező itt töltened az idődet.
2016. ápr. 17. 17:14
 17/33 anonim ***** válasza:
49%
Neked meg nem kéne hülyeségeket beszélni és akkor nem lesznek ilyen válaszok.
2016. ápr. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
76%

185 cm vagyok, fiatalon sportoltam, és volt közöttünk egy srác, aki 162 volt


A szülei ahelyett, hogy elfogadták volna, hogy ez nem az ő sportja, elkezdődött a nyújtás. A sípcsontba csavarozós műtétet nem vállalta egyetlen orvos se (hozzáteszem az is pár centire elég csak),a maradék meg sok fájdalom hatására semmi eredményt nem hozott.


Hidd el, lehet okoskodni, hogy a magasságon is lehet változtatni, de itt pár centiről van szó, amit nem vállalnak amúgy sem az orvosok pénzért sem, és aki 160cm abból lesz 165... juhé

2016. ápr. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Köszi, ezek szerint akkor te ezt azt értelmi szintet tudod nyújtani magadból, ez a maximumod :)
2016. ápr. 17. 17:22
 20/33 A kérdező kommentje:
Az előző a 17-esnek szólt.
2016. ápr. 17. 17:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!