Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak 25-35 között, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak 25-35 között, akik netes társkeresés kezdeténél az első 10 percben e-mailcímet kértek, a köv.5-10 percben online elérhetőséget, tényleg hiszitek, hogy a komolyabb lányok így motiválva vannak, hogy randizzanak veletek?

Figyelt kérdés

Miért nem fektettek bele kicsit több szellemi energiát, odafigyelést, tartalmas beszélgetéseket még szexkapcsolat esetében is? Miért vagytok érdektelenek az udvarlás folyamatát illetően?

online elérhetőség: vyber, skype, facebook



2016. ápr. 20. 15:41
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
51%

Hol irtam barmit ami "reszketes"re utal? Az ertekes idot nem akarom elvesztegetni, ennyi.


Nincs szuksegem arra, hogy csomo ido elmenjen foloslegesen spamokra, nem tudom te hogy vagy vele, de nekem nincs ingyen az idom...


Ami meg azokat illeti akik nem ugy neznek ki mint amit hazudnak magukrol, azokkal meg akkor se kezdenek ha tortenetesen bejon a valos kinezetuk is, egesz egyszeruen azert mert aki mar az elejen becsap, attol kesobb se lehet jot varni.

2016. ápr. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 aperitif ***** válasza:

Nemrég olvastam egy terapeuta blogját a netes társkeresésről, ha valakinek van kedve, olvassa el az egészet ( [link] de az ideillő részletet bemásolom:


"Ami pedig a társkereső portálokat illeti, oda a legkülönbözőbb emberek regisztrálnak, a legkülönbözőbb élettörténettel a batyujukban. Van, aki – barátomhoz hasonlóan – világéletében szerencsefia volt, és idealistaként keresi a nagy Ő-t (tipp: a nagy P és a nagy Ú között található, az Entertől kettővel balra), és van, aki megfáradtan, csalódottan és megkeseredetten dobálja be a horgot a vízbe, újra meg újra, olyannyira nem bízva a kapásban, hogy már a csali (értsd: szép szavak, megnyerő viselkedés) feltűzésével sem bajlódik."

2016. ápr. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
40%
Most komolyan azt akarod hogy egy társkereső üzenetváltóján keresztül udvaroljunk? És még mi vagyunk igénytelenek? Ne tettesd magad hülyébbnek mint amilyen vagy! :)
2016. ápr. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 aperitif ***** válasza:
100%
Én igen, elvárom. Hogy a fenti cikk hasonlatával éljek, én nem az a hal vagyok, aki bekapja az üres horgot. Nem udvarlást, nem a szép szemeim dicséretét (ezen mindig röhögök, amikor a szépségemet dicséri az, aki még nem is látott), de a megnyerő viselkedést igenis elvárom. Egy "szia dugunk?" üzenettől nem fog bokáig csúszni a bugyim.
2016. ápr. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
12-es, 14-es, köszönöm.
2016. ápr. 20. 17:05
 16/25 anonim ***** válasza:

#15 a kérdèsben leirhattad volna hogy csak olyan válaszokat írjunk, amiben veled értünk egyet. Megkímélhettük volna egymást a fölösleges köröktől.


Szerintem az élőben udvarlás az udvarlás, nem az internete bohóckodás.

2016. ápr. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat és mindenki válaszát megköszöntem amúgy, innen következik, hogy nem csak azok válaszának örülök, akik velem egyetértenek - ahogyan te feltételezed.
2016. ápr. 20. 19:15
 18/25 anonim ***** válasza:
9%

"koncepció, elképzelés, tervezés"


Te most párkapcsolatot, vagy üzleti kapcsolatot akarsz? Reklámkampány? Marketinggel foglalkozol? :D Én is fent voltam egy ideig társkeresőn, és az elején naivan két hónapig leveleztem egy lánnyal, akivel aztán a személyes találkozón, nemhogy tűz, de szikra sem volt. Soha többet nem találkoztunk. Ezek után nem lehet elvárni, hogy ugyanolyan lelkesedéssel és türelemmel fogjon bele az ember újra és újra. Azoknak a paliknak, akiknek van egy kis eszük, hamar törölni fogják magukat és egy életre elfelejtik a társkereső oldalakat, inkább elmennek személyesen ismerkedni. Érthető a te álláspontod is "valahol", de ahogy mondtam, normális pali, aki túl van egy-két ilyenen, az nincs fent társkeresőkön, szóval olyan palikat keresel, akiket az utcán, közösségben találhatsz csak meg és ebben biztos lehetsz. ;)

2016. ápr. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
"Te most párkapcsolatot, vagy üzleti kapcsolatot akarsz?"-van akinek az jön be, hogy b.sszanak mint a legyek, van akit érdekli a másik még a szexben is. Lehet, ezt nehéz egy kicsit megérteni, nem csodálom.
2016. ápr. 21. 09:25
 20/25 anonim ***** válasza:
51%

Nem arrol van szo hogy rogton talalkozzunk, hanem arrol hogy valami szemelyesebb csatornan beszelgessunk eleinte (skype, mail).


Addig nem fogja az ember pazarolni az idejet udvarlasra, mig nem latta a masikat legalabb (valos) kepen.


Kulonben fennall a veszelye hogy olyasvalakire vesztegetsz ertekes idot, akit fel masodperc alatt kiszurnel.

2016. ápr. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!