Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak 25-35 között, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak 25-35 között, akik netes társkeresés kezdeténél az első 10 percben e-mailcímet kértek, a köv.5-10 percben online elérhetőséget, tényleg hiszitek, hogy a komolyabb lányok így motiválva vannak, hogy randizzanak veletek?

Figyelt kérdés

Miért nem fektettek bele kicsit több szellemi energiát, odafigyelést, tartalmas beszélgetéseket még szexkapcsolat esetében is? Miért vagytok érdektelenek az udvarlás folyamatát illetően?

online elérhetőség: vyber, skype, facebook



2016. ápr. 20. 15:41
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Egyébkébt félrértés ne essék, én tökéletesen megértelek. Nyilván sokkal kényelmesebb otthon a kényelmes fotelből lepattintai a palikat, mint a valódi életben valódi szituációkat megélni. Nincs gond azzal ha nem válaszolsz valakinek, mert nincs melletted más ember akk előtt szègyelned kellene ezt. Majd te eldöntöd hogy kivel állsz szóba. Ezzel persze , habár elég ostoba és gyáva megoldás, egyszerűen tudod elkerülni a konfliktusokat, és egy pillanatra sem kell kilépni a konfortzónádból. Sok szerencsét a további "párkereséshez". Majd ha meguntad, ajánlom a figyelmedbe ezt az oldalt:


[link]


;)

2016. ápr. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 aperitif ***** válasza:

Az utolsó két hozzászóláshoz:

Aki engem egy fénykép alapján két másodperc alatt "kiszűrne", az nem engem keres, tehát tényleg nem érdemes pazarolnunk egymás drága idejét.

Akinek nincs annyi ideje, hogy velem váltson két, három (négy, öt) levelet, az megint nem engem keres. Nekem nem sürgős, nekem van annyi időm, hogy rászánjak néhány napot arra, akit meg akarok ismerni.

Valós szituációkat én is megélek, hiszen az első találkozástól kezdve azzá válik. Kiszállok a kényelmes fotelemből, a szemébe nézek az illetőnek, és közlöm vele, hogy lehet-e folytatása a megkezdett románcnak, vagy nem. IRL épp úgy eldöntöm, hogy kivel akarok kapcsolatot, mint a neten.

Ebből a szempontból a netes ismerkedés csak egy lehetőség. Van, aki tud vele élni, és van, aki csak visszaél vele.

A volt barátomat a neten ismertem meg. Beszélgetés közben derült ki, hogy két kilométerre lakunk egymástól. A való életben soha nem találkoztunk, és soha nem is találkoztunk volna, ha nincs a net, mert soha nem járunk egy időben, egy helyen.


Az utolsó, szarkasztikus megjegyzéshez: két éve vagyok egy macskamentő alapítvány önkéntese, ideiglenesen fogadok be mentett macskákat, és ez nagyon jól megfér az aktív társadalmi, és szexuális életemmel.

2016. ápr. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

22: arra akit meg akarsz ismerni, nyilvan. De ahhoz hogy eldontsd hogy egyaltalan meg akarod e ismerni, az elso szuro az hogy hogy nez ki. Ha ott nem jon be, akkor ugyanis semmi ertelme az egesznek. Ha ott igen, akkor johet a nyolc-tiz levelvaltas.

Szimpla optimalizalas :)

2016. ápr. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

"van akinek az jön be, hogy b.sszanak mint a legyek, van akit érdekli a másik még a szexben is. Lehet, ezt nehéz egy kicsit megérteni, nem csodálom."


Úgy látom, félreérted amit írtam. Az érdeklődés egy másik ember iránt, nem csak abban nyilvánul meg, hogy eltervezi a dolgokat, az is az érdeklődés egy formája, hogy szeretne személyesen megismerni. Ha az utcán odamegy hozzád egy pali, aki mondjuk megjelenésre olyan, akit elképzeltél, nem fogod megadni neki az elérhetőségedet, hanem egy adsz erre külön készített email címet, és majd leveleztek?

Csak próbálom megérteni, hogy mit is akarsz valójában? Nekem határozott elképzelésem van a nőről, akit el tudnék képzelni magam mellett. Ne értsd félre, nincsenek nagy kikötések, teljesen normális, hétköznapi igényeim vannak (bár ez úgy tűnik, luxus manapság) és bármilyen hihetetlen, nem b***ni akarok, hanem egy komoly, intelligens nőt találni, olyat akivel tervezhetek hosszútávon.

Próbáld meg megfordítani magadban a helyzetet. Mindenkinek vannak igényei, nem csak neked, nem vagyunk egyformák.Ezért írtam korábban, hogy megértem a te álláspontod is, de te meg azt értsd meg, hogy egy normális pali, pár félresikerült dolog után úgy fog dönteni, hogy nem társkeresőzik, hanem inkább elmegy közösségbe, és ott ismerkedik.

Én türelmes voltam telefonszámcsere is csak hetek múlva történt, alapvetően bárkivel, tök jól el tudok beszélgetni, mert nem vagyok egy hülye gyerek. Engem még jól neveltek a szüleim, és hiszek a régi értékekben, tudom mi az, hogy udvarlás, figyelmesség. Viszont, a másik oldal sem jobb, hidd el! Nem lehet azt mondani, hogy a palik gázosak, mert nem csak ők azok, hanem a női oldalon is ez a helyzet. A normálisabb pedig általában, hamar fel is ismeri ezt.

Azt nem értem, ha alapvetően intelligens, jó nőnek érzed magad, miért erőlteted ezt a társkeresőzést? Nyilván nálad más a helyzet, hiszen ismerkedhetnél bárhol, és ott rögtön láthatod is milyen az illető, talán hamarabb is találnál valakit, akivel egy húron pendültök. :)


0:16 voltam

2016. ápr. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

"ma 12:10"


Azért ez is egy elég csalóka dolog amúgy. Nyilván, ha nagyon gáz valaki külsőre, azt kiszúrod rögtön, de régen volt olyan, hogy erősen azt gondoltam a kép alapján, hogy: "Háááááát" Határeset. Nem sokon múlott, hogy lapozzak, aztán úgy döntöttem, hogy mégsem. Később találkoztunk, megláttam, és leesett az állam. Gyönyörű volt élőben, viszont nem volt fotogén... Bár nem jött be, mert ég és föld a két világ amiben éltünk, szóval abszolút nem passzoltunk össze, de ezt meg is beszéltük, és tök korrekten váltunk el. Szóval a kép lehet csalóka.

Meg aztán ott van az oldal is, amikor Zalaegerszegről írt nekem a 47 éves, háromgyermekes anyuka. Én 34 vagyok. Ráadásul, külsőre is nagyon-nagyon átlag alatt volt szegény. Semmi baj ezzel, csak nem az én típusom... És mielőtt jönne a támadás valakitől, hogy mert te biztos olyan jól nézel ki... Mondjuk úgy, vagyok annyira intelligens, hogy tisztában legyek magammal és a külsőmmel. Nem vagyok sem hülye, sem vak, látom milyen, mennyire különböző típusú nők néznek meg az utcán. Szóval nem is értem, hogy mit gondolt? És nem egy ilyen volt. Írt olyan is, akiről nem tudtam kép alapján eldönteni, hogy egyáltalán fiú, vagy lány? Önbizalom, az van. Megint csak azt tudom mondani, hogy közösségben, társaságban kell ismerkedni. Ott nincs zsákbamacska, nincsenek meglepetések, ha valami nem klappol, az úgyis kiderül, sok időt és energiát megspórol az ember. Aki meg azt mondja, nincs erre ideje, annak egy párkapcsolatra sem lesz.

2016. ápr. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!