Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csodálkoznak sokan, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csodálkoznak sokan, ha egy 32 éves intelligens, diplomás férfinak nincs szüksége párkapcsolatra, családra, gyerekekre? Mi ebben a fura?

Figyelt kérdés
Sokan úgy néznek rám, hogy évek óta egyedül vagyok, csak a munkára figyelek, mintha beteg lennék. A család cseszeget, az ismerősök esküvőre mennének, és csak néznek, hogy nincs senkim. Mi ebbe a fura? Nem mindenki akar alkalmazkodni folyton egy nő, vagy akár egy gyerek igényeihez. Volt benne részem, hogy a nő uralkodni akart felettem, nem kell egyelőre ilyesmi. Van aki jobban szereti a szabadságot, egyedül moziba menni, sportolni, kirándulni. Nem mindenki igényli a másik társaságát.
2016. jún. 13. 21:32
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
98%
Nincs ezzel semmi baj, a saját életedet akarod élni, és kész. Meg ne a társadalmi normáknak akarjon az ember megfelelni.
2016. jún. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%
Azoknak fura lehet akik csak a dogmákhoz tudnak ragaszkodni. Szerintem nem fura, ha te így érzed jól magad.
2016. jún. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
18%

Az hogy az ember társas lény nem dogma.

És kéremszépen igy hidegül el egymástól az ember, hogy ez a "nem kell senki az életembe" felfogást pártoljuk.

Na látod, ez a probléma az egészben.


Komolyan mondom az ilyen maguknak való embereknek egy hatalmas szigetet kéne biztositani, ott kiélhetnétek a nagy magányotokat.

2016. jún. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Alapvetően nem társas lény. A legtöbb nem az.
2016. jún. 13. 21:41
 5/39 A kérdező kommentje:
Az, hogy nincs párom, családom, nem jelenti azt, hogy magányos vagyok. Van szerető családok, néhány barátom, kedves munkatársaim. De nem vagyok társas, mármint családilag tekintve.
2016. jún. 13. 21:43
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Egy hasonló korú nőnek még jobban nekiesnek, miért nincs gyereke, miért nincs férjnél...
2016. jún. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
32 évesen már azért a családalapítás tényezője már sok férfiban felmerül, talán ezért néznek rád furán. Engem mondok hidegen hagy mi a jó neked mert te döntésed.
2016. jún. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Elkeserítő, hogy miért kell kikezdeni egy amúgy rendes embert, pláne, ha még nő is az illető.
2016. jún. 13. 21:46
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy azért vagy inkább szingli, mert te így IS jól érzed magad, vagy azért mert te nem akarsz alkalmazkodni senkihez, se nőhöz, se gyerekhez, büszkeségből. Én csak az írásod ezen részén csodálkoztam el. Nem lehet, hogy csak a dac beszél belőled meg a csalódás?
2016. jún. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Nem lehet. A legtöbb 30 as férfi ismerősöm szingli, tök jól érzik magukat így. Én is jól elvagyok egyelőre. Ha meg nem lesz párom, lesz egy kutyám, macskám, tök jó társak.
2016. jún. 13. 21:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!