Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Diplomás nők közül sokan...

Diplomás nők közül sokan azért maradnak szinglik mert túl nagyon az elvárásaik?

Figyelt kérdés
2014. aug. 1. 08:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/103 A kérdező kommentje:
*nagyok
2014. aug. 1. 08:33
 2/103 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem ez nem diploma függő, de igaz hogy rengeteg szingli nő azért az, mert hatalmas elvárásai vannak.


F

2014. aug. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/103 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem ez a mondat úgy lenne igaz, hogy "A nők/férfiak közül sokan azért maradnak szinglik, mert túl nagyok az elvárásaik."
2014. aug. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/103 anonim ***** válasza:
100%
Férfiaknál is van így ...Főnököm fia is ezért szingli jó ideje ,senki nem éri el nála a mércét .. :/
2014. aug. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/103 anonim ***** válasza:
87%

Nem hiszem, hogy diplomához kötöttek a nagy elvárások. Inkább más értékeket keresnek, és nem félnek kilépni a kapcsolatból, ha nem működik (mivel el tudják tartani magukat, "nem szorulnak férfi segítségre"). Persze lehetnek magas elvárásaik, mégis az én tapasztalatom mást mutat. Mind az ismerősi, rokoni körben, mind itt, a gyakorin azt látom, hogy a diplomás nők között kevesebb a szingli, mint az alacsonyabb iskolai végzettséggel rendelkezők között. Bár ez lehet rossz mintavétel is, mert rokonok között a diplomás nők többsége nem indult túl nagy elvárásokkal.

Ezért gyorsan meg is cáfolom az első szavaimat: a diplomás nők valószínűleg jobban meg tudják beszélni a problámáikat a párjukkal, ezért tartósabbak a kapcsolataik. Tehét kevesebb a szingli. (Mondjuk a párjuknak ebben partnernek kell lennie - de valószínűleg eleve ilyet keresnek. Ha kevés a normális férfi, akkor valóban, több a diplomás szingli. :) )

2014. aug. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/103 anonim ***** válasza:
85%

szerintem nem a végzettségtől függ, de benne van persze az is, hogy ha már diplomás, akkor hasonló kaliberű férfival "illene" összejönni.


olvastam még a velveten egy cikket, hogy egy komoly diplomával rendelkező 30 körüli nőt azért kerülnek a férfiak, mert túl okos hozzájuk.


én ugyan nem vagyok diplomás, csak okj-m van, de abból is olyan, hogy ha meghallják a végzettségem megijednek, pedig nekem sincsenek nagy elvárásaim.

2014. aug. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/103 A kérdező kommentje:
Azért nem egészen így van,egy diplomás férfi beéri sok esetben egy nem diplomás nővel is,persze nőnél is van ez így,de többnyire szerintem ők azok akik túl magasra teszik a mércét,természetesen a férfiak is.De szerintem ebbe a felállásban a nőknél nagyobb százalékban.Ami nem lenne baj és végülis az ő dolguk,de sok esetben lehet hogy egy szakmunkás lenne az aki természetével passzolna hozzá ás minden tekintetben,kivéve a diplomát.Egy nem diplomásnak is lehet hasonló érdeklődési köre mint egy diplomásnak pl és kereshet jól.
2014. aug. 1. 08:43
 8/103 anonim ***** válasza:
86%
Ffi vagyok, diplomás. 6 évig voltam egyedülálló és nem azért, mert az elvárásaim túl nagyok lettek volna: egyszerűen egy olyan nőt szerettem volna magam mellé, aki nem az autómat, a házamat, a cégemet, stb. szereti, hanem engem. Azt hiszem, ezek nem túl nagy elvárások.
2014. aug. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/103 anonim ***** válasza:
75%

8. Válaszoló!

Teljesen jogos.

Amióta lakást és autót vettem, igencsak megnőtt az érdeklődés irántam. :)

2014. aug. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/103 anonim ***** válasza:
62%
Utolsó két válaszoló, valószínűleg a nők többsége nem azt nézte, persze vannak, akik erre mennek, hanem egy megbízható társat látnak bennetek, akik letettek valamit az asztalra. Fiatalon még mindegy, de azért ha egy pasi még 35 éves korában is a nullán áll, ott már el kell gondolkodni.
2014. aug. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!