Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csodálkoznak sokan, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csodálkoznak sokan, ha egy 32 éves intelligens, diplomás férfinak nincs szüksége párkapcsolatra, családra, gyerekekre? Mi ebben a fura?

Figyelt kérdés
Sokan úgy néznek rám, hogy évek óta egyedül vagyok, csak a munkára figyelek, mintha beteg lennék. A család cseszeget, az ismerősök esküvőre mennének, és csak néznek, hogy nincs senkim. Mi ebbe a fura? Nem mindenki akar alkalmazkodni folyton egy nő, vagy akár egy gyerek igényeihez. Volt benne részem, hogy a nő uralkodni akart felettem, nem kell egyelőre ilyesmi. Van aki jobban szereti a szabadságot, egyedül moziba menni, sportolni, kirándulni. Nem mindenki igényli a másik társaságát.
2016. jún. 13. 21:32
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%

"Volt benne részem, hogy a nő uralkodni akart felettem, nem kell egyelőre ilyesmi."


Az egész írásodból ezt a mondatot emelném ki. Mert te EGYFÉLE párkapcsolatot ismersz, és az alapján döntötted el, hogy a kapcsolat nem neked való, rosszul érzed magad benne. Ha másképp választanál/viselkednél a kapcsolatban, másféle tapasztalatod lenne, és esetleg megtapasztalnád, hogy milyen az a kapcsolat, amiben nem az alkalmazkodás dominál, és amely sokkal többet nyújt, mint amennyit elvesz.

De amit leírsz, az olyan, mintha azt mondanád, hogy megkóstoltad a csokitortát és nem való neked a TORTA. Holott van másféle is, ami lehet, hogy ízlene, csak elzárkózol tőle.

Félreértés ne essék, nem akarlak én rábeszélni semmire, azt csinálsz az életeddel, amit akarsz, csak lehet, hogy azért maradsz ki valamiből, amit talán még élvezhetnél is, mert egyféle tapasztalat alapján determinálod, hogy a kapcsolat csak rossz lehet.

2016. jún. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
Ahogy látom, aki férfi ismerősömnek van kapcsolata, egy szenvedés. Meg van láncolva, siet haza munka után. Lakást kell bővíteni, mert az asszony azt akar. Más munkát kell keresnie, mert jön a gyerek stb, sorolhatnám estig. Nincs szinte életük, mindent beáldoznak és meg vannak zakkanva.
2016. jún. 13. 22:03
 13/39 anonim ***** válasza:
60%

Nincs ebben semmi fura, legalábbis számomra. Mi a jobb: ha a magad módján teszel a fenntartható fejlődésért, vagy világra szarsz még utódokat egy már rég túlnépesedett planétára?

Segítek: az állatiasságnak efféle megtagadása talán az egyik legnagyszerűbb és legnemesebb tett amit az ember megtehet.

2016. jún. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van a 12-esnek

Es ha teged kerdezo, ez nem zavarna semennyire, akkor nem irtad volna ki a kerdest.... :) szerintem elfojtasaid vannak

2016. jún. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:

Egészen másfajta örömöket fedez fel idővel az ember. Egyikünk sem maradt meg a babázásnál az autótologatásnál vagy a homokvárépítésnél. Fejlődünk, érünk, változunk. Lehet, hogy homokvárat csak a homokozóban lehet építeni, és sáros piszkos lesz közben az ember, miközben egy helyen csücsül végig, de ezt élvezi, csak kívülről tűnhet butaságnak, aki benne van nem véletlen nem hagyja abba.


Nincs azzal baj, ha neked nem tetszik a gyerekvállalás, a te dolgod, nem szabad belemenni vitákba az életedről.


Idővel úgy is változni fog a hozzáállásod, nincs senki, aki 10 évig ugyanaz az ember maradna ugyanolyan gondolatokkal és igényekkel. A véletlen összehoz pár kellemesebb tapasztalatot, majd ha a haverikörben megszületnek a babák, és egészen új oldalát fedezed fel a barátaidnak, gondolj vissza a 32 éves mindent elutasitó énedre:)


Addig is ne foglalkozz másokkal.

2016. jún. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
Szerinted rám hogyan néznek? Na jó, a külsőm alapján ítélve nem lepődök meg (kb. ufókinézet) az élcelődésen, mert ugye rögtön minden ember az alapján bíráskodik. Van pörgős állásom, igaz, nem fizet sokat, de legalább lefoglal majdnem egész napra. Van egy-két végzettségem, igaz, nem vagyok diplomás, de rendkívül hosszú az érdeklődési köreim, hobbijaim listája. Van egy jól összeszokott, kellemes, 5-6 fős baráti társaságom, igaz, ők sem éppen adoniszok, mind egyedülálló srácok vagyunk évek óta. De ha épp úgy tartja kedvem, napokig mellőzzük egymást, s egyedül foglalom el magam. Olyan nincs, hogy bármikor is unatkoznék. Mit kapok az ismerőseimtől, családtagjaimtól? "Há-mé-nem-szecc-má-össze-vajmi-jó-kiccsajt-he?" :D Csak mert nem! Nem akarok változtatni az életmódomon. Változatos meló, változatos szabadidő, akár hetekre előre, gondosan megtervezve is. Ebbe nekem ne piszkítson bele egy nő se!
2016. jún. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
91%

"Ahogy látom, aki férfi ismerősömnek van kapcsolata, egy szenvedés."


Egyrészt mindenkinek olyan kapcsolata van, amilyet alakít. Másrészt honnan tudod, hogy neki ez szenvedés? Ismerek olyan férfit, aki, ha napközben volt egy kis szabadideje, rohant haza az imádott kislányához, csak hogy fél órával többet tölthessen vele. Senki nem várta el tőle, ő maga akarta. Aztán olyan férfit is ismerek, akinek saját céljai között szerepel a nagyobb ingatlan, képes tenni érte. Mindenkinek más az értékrendje, életcélja, te meg a saját mércéddel méred mások életét, aztán megsértődsz, hogy ők is az ő mércéjükkel mérik a tiédet.

2016. jún. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:

Ipkisz!


Adom.

2016. jún. 13. 22:22
 19/39 A kérdező kommentje:
Én nem saját mércézek, csak amit látok, többségének szenvedés a kapcsolata. Van persze kivétel, de ez a 10 ből 2-3 eset csak.
2016. jún. 13. 22:23
 20/39 anonim ***** válasza:
100%
Bár én még fiatal vagyok, valószínűleg ennek is köszönhető, de én sem akarok megállapodni, feleséget, gyereket. Eszem ágában sincs, sem most, sem később. De a #12 nagyon jól leírta. Nem minden kapcsolat erről, meg az uralomról szól. Találhatsz olyan nőt, aki szintén nem akar gyereket, szintén nem akar összeházasodni, csak éldegéltek egymás mellett boldogan. Másrészt bármikor kiléphetsz egy kapcsolatból, ha úgy érzed ez neked már nem oké. Ettől még nem kéne teljesen kizárni a külvilágot és bezárkózni, szerintem. De ha neked tényleg jó így ahogy vagy, teljes mértékben a te dolgod és senkinek semmi köze hozzá.
2016. jún. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!