Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők tudják, hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tudják, hogy egy férfi alapvetően azért kezd beszélgetni velük, mert szexelni is akar?

Figyelt kérdés
2016. dec. 11. 10:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Figyelj, az férfiak nem ok nélkül kezdenek el beszélgetni egy nővel, de nem mindig a szex az oka.
2016. dec. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
A férfiak tudják, ha egy nő beszélget velük, az nem jelenti azt, hogy le akar feküdni velük? (néhányal! persze igen élete során)
2016. dec. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
52%
Általában igen, azért hajtják el már az első mondatnál azt, aki nem néz ki elég jól.
2016. dec. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
Ha ez minden esetben így lenne, akkor mi lett volna velem a főiskolán, ahol 10-szer annyi pasi volt (mert olyan szakra mentem), mint nő?... :-D
2016. dec. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%

baromság! Női munkatársaimmal nem azért beszélgetek mert meg akarom őket dugni, hanem mert szükséges a kommunikáció a munkához.


A női eladóval szintén nem azért beszélgetek, mert meg akarom dugni, hanem mert ki akarom fizetni az árut!


Szóval ez a legnagyobb f**ág ami ma olvastam!

2016. dec. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ez nem feltetlen igaz. Mi mikor eloszor beszelgettunk a parommal, akkor abban sem lehetettunk biztosak, hogy valaha ujra latjuk egymast, megis beszelni kezdett velem.
2016. dec. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
26%
Tudják, igen, csak te sem legyél már annyira zöldfülű, hogy feladod az ismerkedést-udvarlást, éppen azért vagy férfi.
2016. dec. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
11:08 : Az más, ott meg van az alap téma, amiről beszélnetek kell.
2016. dec. 11. 11:30
 9/16 anonim ***** válasza:
5%
Köszi a lepontozás, gyökér!
2016. dec. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudják, mivel nincs mit tudni. A kérdése eleve egy téves állítás.

Nem azért kezdek el egy nővel beszélgetni, mert szexelni akarok vele. Azért kezdek el beszélgetni, mert szimpatikus. Pl. mert az az érdeklődési köre, ami nekem. Elég durva lenne, ha minden csajjal leakarnék feküdni, akivel beszélgetek...

2016. dec. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!