Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők tudják, hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tudják, hogy egy férfi alapvetően azért kezd beszélgetni velük, mert szexelni is akar?

Figyelt kérdés
2016. dec. 11. 10:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Primitívebb egyedeknél lehet ez igaz, de szerencsére nem primitív.


Akinek erre az a reakciója magában, hogy "de hát márpedig a szex az elsődleges", na, ő például primitív.

2016. dec. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

jav: de szerencsére nem *mindenki* primitív.


Nem tudom, hogy maradt ki az a szó :D

2016. dec. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap leszólítottam egy csajt nem ismerkedési célzattal, valamit kérdeztem tőle. Akkor én most szexelni akartam vele?
2016. dec. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Diavolino44 ***** válasza:
100%
Ha ismerkedést célzattal teszed, akkor igen tudjak, hogy szexet (is) akarsz. Persze vannak kivételek, de nem sok, ha ugyanis nem igy lenne akkor az emberek ugy ismerkednenek, pl ezen az oldalon is, hogy a külső egyáltalán nem fontos. Márpedig fontos..
2016. dec. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért egy pasi nem ismerkedhet nővel anélkül, hogy ott lenne a mögöttes szexuális háttértartalom?

Rengeteg nővel szoktam ismerkedni csak úgy, de tudom kinél akarok próbálkozni és kinél nem.

2016. dec. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Á, nem, nem tudjuk. Ha odajön egy férfi és udvarol meg megdicséri az alakomat, fogalmam sincs róla, hogy bejövök neki. Főleg ha még olyanokat is mond, hogy szexi vagyok, na akkor meg végképp nem gondolok arra, hogy valaha is szexelni akarna, végül is miért gondolnék??


/szarkazmus

2016. dec. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!