Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, számotokra milyen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, számotokra milyen az álompasi?

Figyelt kérdés
Minél részletesebb a válasz, annál jobb. Kíváncsi vagyok, kinek mi a mérce.

2017. jan. 17. 19:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Olyan, aki nem a gyakorin hibáztatja az Alfa Rómeókat a sikertelenségéért, hanem aktívan tesz a saját sikeréért, kihozza magából a legjobbat. Pozitív, felszabadult, jó megjelenésű, jó társ.
2017. jan. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Királynőként kezel
2017. jan. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Jamie Dornan 😍 Álompasi 😍 Szerelmem 😍
2017. jan. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%
Vicces, okos, megbízható, határozott, türelmes és úgy néz ki, mint Taylor Kinney. És ha a szerszámok is úgy állnak a kezében, mint a sorozatában, akkor halmazállapotot változtattam.
2017. jan. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Engem szeret a világon a legjobban és fejlett az érzelmi intelligenciája.
2017. jan. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%

Meghallgat, megért (vagy próbál), tudok rá támaszkodni, biztonságérzetet ad. Hasonló a világlátásunk, tudunk beszélgetni, érzelmekről, értékekről. Kinyilvánítja, hogy szeret, becsül, rendszeresen. Figyel rám, a szexben is. Pozitív, kedves, érdeklődő (nem feltétlen irántam, hanem hobbijai vannak), magas érzelmi intelligenciájú ember.

Számomra jóképű, alakja mindegy amíg nem egészségtelenül kövér vagy vékony.


Természetesen én is ezeket adom.

2017. jan. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Külsőleg nincs kifejezetten ideálom, nagyon különböző férfiak tudnak megtetszeni. A lényeg az, hogy valami fogjon meg benne, vonzónak találjam.

Belsőleg intelligens, humoros, hűséges, kedves, odaadó. Legyen közös téma, hasonló érdeklődés és jövőkép. Ő is adjon a kapcsolatba és szeressen.

2017. jan. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem írom le,mert kapásból 20- an magukra ismernének,hogy "Ők pont olyanok ám!" Aztán én lennék,a flegma pics@,hogy nem megyek velük ágyba.
2017. jan. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8 asnál a pont! Hihi :)
2017. jan. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért álompasi a neve, mert tudjuk ám, hogy igazából nem létezik.
2017. jan. 18. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!