Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Élettársam kidobott,arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élettársam kidobott,arra hivatkozva,hogy őt tönkre tette az ex felesége a tíz év alatt,az én időmet meg már nem akarja húzni tovább,nem akar gyereket, semmit, haverozni,csajozni akar. Ez normális?

Figyelt kérdés
3 évig voltunk együtt, ő 44 én 30 éves vagyok. Ő elvált,egy gyerekkel,én független. Önálló egzisztenciám van,jó alakom, szép arcom,igényes vagyok,és házias stb. Egy szava nem lehetne. O azt mondta, besokallt ettől az egy gyerektől is,annyira imádja és mindent megtesz érte, viszont ő már nem bajlódna még egyel. Nem akar kötöttséget, motorozni, csajozni, természetet járni akar a haverjaival ( ők is szinglik,44 évesek...) Eddig nem jött rá ezekre... Pedig én bevállalós voltam, mindenhová elmentem vele, hosszú túrákra,motorozni stb. Szeretem az életemnél is jobban. De ő már nem akar. Egy darabig hívott magához,hogy békülünk. Persze csak kihasználni,így utóbb rájöttem. Mit gondoltok erről? Hagyjam?
2021. jún. 5. 19:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

2 szo: nem szerelmes :(

Sajnos ez ilyen egyszeru, sajnalom.

2021. jún. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Szerintem baromira nem az a lényeg, hogy nem szerelmes. Az a lényeg, hogy rájött, hogy a Kérdező még nyilván szeretne gyereket, de ő nem. Nem akarja áltatni, kész.

És igen, van olyan, hogy valaki rájön, hogy csajozni akar, hát sajnálom, hogy ezt kell mondjam, de ez is rendben van. Persze a Kérdezőnek nem.

Az más kérdés, hogy lehet, hogy 20 év múlva a férfi rá fog jönni, hogy nagy hibát követett el.

2021. jún. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
27%

"Az más kérdés, hogy lehet, hogy 20 év múlva a férfi rá fog jönni, hogy nagy hibát követett el"

Lehet, hogy a férfi 20 év múlva rá fog jönni: nagy hibát követett el most.

De ő még 20 év múlva is férfi lesz, akár apa is lehet. Igen, kell érte tennie: egy 64 éves magyar férfi manapság nagyrészt a nyugdíjat váró emberi roncs, az apaságra meg már vagy 20 éve nem gondolhat (ahhoz nem ártana, hogy legalább felálljon, de mióta túlóra, másodállás meg maszek mellett építkezik, a kefélésre már tényleg nincs ereje - és sajnos ez a magyar valóság), de ez nem elkerülhetetlen.

Viszont a kérdező, aki 30 éves nő, 20 év múlva már csak önmaga árnyéka lesz. Hiába lenne ott a 20 évvel ezelőtti szerelme, akár tökéletes fizikai-lelki állapotban, ő 50 évesen már nem fog gyereket szülni neki. Pedig lehet, hogy szeretné, az is lehet, hogy lelkileg alkalmas lenne rá, de az a k***a biológia... És legyünk őszinték: egy 50 éves nő akkor se szüljön, ha még mindig termékeny. Nagy a rendellenes fejlődés kockázata, ráadásul egy 40 év feletti édesanya aligha fog közös hangot találni a gyerekével. Ba***a meg, jó harminc évvel ezelőtt, a '80-as évek végén az ötvenesek már nagyszülők voltak! Akárhogyan is küzdünk, ekkora korkülönbséget nem lehet egyszerűen áthidalni.

Ez van. A családalapítás során a nőknek sokkal megfontoltabbnak kell lenniük, mint a férfiaknak. Nekik ezt a szerepet osztotta az evolúció. Nem jobb és nem rosszabb, mint a férfiaké, csak más.

2021. jún. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom tudta ezelőtt 3 évvel is, hogy nem akar még egy gyerekkel kínlódni. Nem szeretem az ilyet. Nehogy már még ő legyen az okos, mert őszinte volt. Szerintem meg hazudott, ha a kérdezőnek azt mondta lesz egy gyerekük. Hányok az ilyen faszkörhintáktól.
2021. jún. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

14

Úgy értem, hogy most volt őszinte. Igen, írta a Kérdező, hogy tervbe volt véve közös gyerek. A pasija viselkedése persze nagyon sajnálatos, gáz, undorító, hitegetés, becsapás, de ... emberek vagyunk. Rájött, hogy mégsem, megmondta.

2021. jún. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Homokos.
2021. jún. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Akkor sem volt korrekt a fickótól. Az, meg hogy vki 35 évesen vállal gyereket,még nem mama. Én hiába szultem az elsőt 28 évesen, semmit nem jelent. Nem is maradtunk együtt, mert teljesen mast akartunj, de ez most mindegy. Lehet mire összejön az új család, én is 35 leszek.
2021. jún. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mi lett veled azóta, kedves kérdező? Összejöttél valamelyik motoros haverjával és már közös gyerkőcötök is van?
2023. aug. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!