Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha létrehoztam egy fb oldalt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha létrehoztam egy fb oldalt, hogy az exemet nézegessem, akkor pszichopata vagyok?

Figyelt kérdés

Részemről van letiltva, mert zaklatott, nem tudok/tudtam így tovább lépni,hogy nem hagyott békén. De ugyanakkor túl kíváncsi vagyok rá és nézegetnem "kell", emiatt létrehoztam egy alprofilt.

Mivel tényleg zaklatott már, meg egyéb mentális problémái is voltak szerintem, de ebbe most nem megyek bele, arra jutottam, hogy nem 100%-as és súlyos gondok vannak fejben.

De mivel én is nézegetem és "nyomozok" utána, az én fejemben is súlyos gondok vannak. Nagyon bele tudok merülni ebbe a nyomozásba, olyan dolgokat tudok, hogy mikor merre jár, amin még ő is meglepődne.

Szóval elgondolkodtam, hogy én is ugyanolyan kettyos vagyok, mint ő... De ugye nem vagyok ennyitől pszichopata?


2021. júl. 7. 17:06
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
18%
Hamis indokolatlan ügyért ülhettek pár évet
2021. júl. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:

Az történt, hogy "majdnem" megcsalt. :( állítólag nem történt semmi és nem is akarta, hogy történjen, de akkor is hazudott. A hátam mögött ismerkedett, szerintem ez már érzelmi megcsalás.. És szakítottam vele, rögvest össze is jöttek... Már nincsenek együtt (elvileg), mert egy másik platformon feloldottam, egy csevegő felületen. Egyből észrevette és írt... Mégiscsak érdekelt, hogy van, meg hogy vajon észreveszi-e.

De igazából kár volt, mert hozta a formáját.. Voltunk már külön régebben is, de minél többször szétmegyünk, annál kevesebb energiát ölne abba, hogy visszaszerezzen. Meg nekem ez már nem fér bele, nem akarok örökké attól rettegni, hogy nem vagyok elég jó és mikor lép le egy jobbal. A mostani nem vált be. Talán tanult belőle, talán megbánta. De erre semmi garancia nincs, hogy pozitívan hatott volna rá ez a dolog és rajott, mit veszített... Azért meg nem akarok további éveket pazarolni, hogy bizonytalanságban legyek. Nagyon nehéz nekem, de ez nem jó már sehogy sem. :( ha elutasítom az is rossz, de az is, hogy nincs itt. Úgyhogy marad a megszállott nézegetés.. 😔

2021. júl. 7. 17:24
 13/44 anonim ***** válasza:
100%

Ha feloldod, már úgy se lesztek ismerősök egymásnak a neten, gondolom Facebook. Az automatikusan úgy van, hogy be kell újra jelölnöd Facebookon ahhoz, hogy lásd mit posztol. Kivéve, ha nyilvánosra állítja.


Viszont így legalább nem kell játszmázni ha feloldod. Szeretitek egymást, ez látható. Hajrá sok sikert . Cukik vagytok :)

2021. júl. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:
Majdnem 8 év..
2021. júl. 7. 17:25
 15/44 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek. Nekem is nagyon fájna. Mi volt a max idő, amit külön töltöttetek és hányszor fordult elő? A béküléseket ki kezdeményezte inkább?
2021. júl. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
46%

Lehet azért oldott fel mert, kamu profilból nézed.

Így hiába tilt.

2021. júl. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 A kérdező kommentje:

Én oldottam fel a csetes felületen, nem ő. Mindenhol én tiltottam..

Úgy igazán 1x voltunk külön előtte, 4 hónapig, de akkor nem 3.fél miatt. Akkor is ő ment el, már bizonytalan volt bennünk szerintem, vagyis biztos, hogy nem akart igazán. Előtte is volt 1-2 kisebb mélypont, akkoe ő tepert, kezdeményezett. A 4 hónaposnál inkább én tapadtam és már - már könyörögtem szánalmas módon. Majd megtört a jég, visszajott, de minek.

Aztán ugye történt az ominózus eset. Utána még jó ideig nem hagyott, persze azt nem mondta, hogy vissza akarna jönni, csak "érdeklődött" állandóan, hogy van-e valakim, stb. Meg voltak megbánó üzenetek. De azt 1x sem mondta, hogy vissza akarna kapni.. Mondjuk már én is tartom magam amennyire tudom és semleges voltam vele minden alkalommal, mert már nem akarok ezért küzdeni. Szerintem ez már egy halott ügy, mert csak bántjuk egymást. Ő legalább is engem biztos... :(

2021. júl. 7. 17:33
 18/44 A kérdező kommentje:
Köszönöm egyébként a kulturált kommenteket, meg érdeklődést. Őszintén, nem ilyen reakciókra számítottam, hanem arra, hogy kattant vagyok és kezeltessem magam...
2021. júl. 7. 17:35
 19/44 anonim ***** válasza:
100%
Így értem. Ez így elég szomorúan hangzik... Bánt téged, hogyan? Szavaival?
2021. júl. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
30%
Tehát beteg vagy aki nincs tisztában semmivel, a családod részese a beteg zaklatott kitalált sztorinak, tudod hol kötök ki? Diliházba max.
2021. júl. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!