Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha létrehoztam egy fb oldalt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha létrehoztam egy fb oldalt, hogy az exemet nézegessem, akkor pszichopata vagyok?

Figyelt kérdés

Részemről van letiltva, mert zaklatott, nem tudok/tudtam így tovább lépni,hogy nem hagyott békén. De ugyanakkor túl kíváncsi vagyok rá és nézegetnem "kell", emiatt létrehoztam egy alprofilt.

Mivel tényleg zaklatott már, meg egyéb mentális problémái is voltak szerintem, de ebbe most nem megyek bele, arra jutottam, hogy nem 100%-as és súlyos gondok vannak fejben.

De mivel én is nézegetem és "nyomozok" utána, az én fejemben is súlyos gondok vannak. Nagyon bele tudok merülni ebbe a nyomozásba, olyan dolgokat tudok, hogy mikor merre jár, amin még ő is meglepődne.

Szóval elgondolkodtam, hogy én is ugyanolyan kettyos vagyok, mint ő... De ugye nem vagyok ennyitől pszichopata?


2021. júl. 7. 17:06
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
51%
Kezeltetetés kell.
2021. júl. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:

20-as menj már máshova kötekedni! Hogy jön ide a családom? Milyen kitalált sztori?

19 - ezzel az ereszd meg-húzd vissza játékkal, ami jó ideje megy. Meg szakításkor is csúnya dolgokat vágott a fejemhez.

2021. júl. 7. 17:40
 23/44 anonim ***** válasza:
15%
Menj rendőrségre várnak titeket 🤭🤗
2021. júl. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a sok trollt... Lelkileg rossz helyzetben vagy. Teljesen átérzem, amit átélsz. Tudod, hogy nem jó, mégsem szállsz ki. Ez addig megy így, miģ nem jön valaki, aki felülírja benned őt
2021. júl. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
100%

Ennyitől még nem vagy pszichopata. Én is hasonlóan voltam, bár nálunk az én exem hozott létre kamuprofilt amiről csekkolt, viszont én is őt más módon..

Akkor ő is az lenne, vagy én? :D


L

2021. júl. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
15%
Én a katonaságtól jöttem, hallgató vagyok, nagyon durva a történet
2021. júl. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
100%
Nincs veled semmi. Ne hallgass a trollokra. Csak szenvedsz sajnos:(
2021. júl. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:
De azt nagyon, és amilyen gyorsan rohan az idő, már lassan egy éve...😭
2021. júl. 7. 18:01
 29/44 anonim ***** válasza:
51%
A kiírásodból nem ez jött le, azt hittem,, könnyebben veszed, de már most látom, hogy azért ezek kemény és mély dolgok nálad. És egy őszinte beszélgetés vele? Őszintén mindent. Játszma nélkül...Hm?
2021. júl. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:

Én eddig sem játszmáztam, csak már nem mutatom ki, hogy még mindig sebezhető és gyenge vagyok. Megint csak kihasználná a szeretetem. A legutóbbi megkeresésnél már majdnem találkoztunk, ő szeretett volna mindenáron. De végül nem lett belőle semmi, mert ő szexet (is) szeretett volna.

Szóval aranyos, aki azt mondja, hogy nem tudunk elszakadni egymástól, meg szeretjük egymást, de sajnos ez nem teljesen igaz. Itt már csak én vagyok az, aki szenved. Biztos ő is nehezen enged el ennyi évet, de ha fontos lennék neki, nem a szexxel jött volna, szerintem. Úgyhogy szerintem ez tényleg már egy halott ügy, csak én nem tudom feldolgozni.

2021. júl. 7. 18:21
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!