Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha létrehoztam egy fb oldalt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha létrehoztam egy fb oldalt, hogy az exemet nézegessem, akkor pszichopata vagyok?

Figyelt kérdés

Részemről van letiltva, mert zaklatott, nem tudok/tudtam így tovább lépni,hogy nem hagyott békén. De ugyanakkor túl kíváncsi vagyok rá és nézegetnem "kell", emiatt létrehoztam egy alprofilt.

Mivel tényleg zaklatott már, meg egyéb mentális problémái is voltak szerintem, de ebbe most nem megyek bele, arra jutottam, hogy nem 100%-as és súlyos gondok vannak fejben.

De mivel én is nézegetem és "nyomozok" utána, az én fejemben is súlyos gondok vannak. Nagyon bele tudok merülni ebbe a nyomozásba, olyan dolgokat tudok, hogy mikor merre jár, amin még ő is meglepődne.

Szóval elgondolkodtam, hogy én is ugyanolyan kettyos vagyok, mint ő... De ugye nem vagyok ennyitől pszichopata?


2021. júl. 7. 17:06
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
100%
A férfiaknak a szex fontos... de igen. Ott nem azzal kellett volna előállnia
2021. júl. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:

A hiányzom, meg hiányzik az együtt töltött idő, programok, stb sem maradt el, persze. De mikor már közeledett a találkozó időpontja, akkor már egyből ez volt a porondon. Amikor mondtam, hogy én nem szeretném, akkor elterelődött a téma, meg éppen intézni valója volt. Végül én kérdeztem, hogy akkor mi lesz a találkával,mire írta, hogy lehet, hogy felesleges. Nekem ebből az jött át, hogyha nincs szex, akkor nem is akar látni. Én megértem, hogy egy férfinak fontos a szex, meg "jól esik", hogy azóta is tetszem neki és ennyi idő után is izgatom, de a történtek után én meg nem szeretném az ágyamba invitálni rögtön, mintha mi sem történt volna. Hiába esne nekem is már jól levezetni a stresszt, mégsem lehet ott folytatni, ahol abbahagytuk.

Ezért mondtam, hogy sajnos egyre kevesebbet akar(na) fektetni ebbe az egészbe, kb semmit. Néhány leírt szép szótól meg bocsánat kéréstől nem fogom hanyatt vágni magam, hiszen mással volt hónapokig, akitől elvileg "nem akart semmit". Ahoz képest amint szakítottam, már szaladt hozzá. Nem vált be, így jönne vissza, de úgy, hogy csettintésre felejtsem el a múltat. Még ha 10000%-osan dolgozna azon, hogy újra bízzak benne, akkor sem biztos, hogy ezekután működőképes lenne a dolog, mert a tüske megamarad. De így, hogy még csak meg sem erőlteti magát, egyből szex is legyen, csak megerősítette bennem, hogy továbbra sem számíthatnék többre tőle. Nem változott meg, nem értékelte át a dolgokat magában és nem vagyok fontos, csak használna kicsit, míg nem jön ismét egy új lehetőség. Ennél meg azért többre tartom magam.

Köszönöm, hogy kiírhattam magamból. Erről már nem mertem beszélni senkinek, hogy egyáltalán beszéltem vele. Minden szerettem és barátom utálja őt, aki ismeri részletesen a hátteret, az utolsó időszakunkat és szerintem már elfordulnának tőlem, ha ismét belemennék ebbe.

2021. júl. 7. 18:45
 33/44 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok?
2021. júl. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
100%
Ez is egy újabb szomorú sztori....
2021. júl. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
100%
Jaj mintha csak az én esetemet írtad volna le, csak annyiban van különbség hogy nekem kevesebb évek vannak. Ne is rágodj rajta. Nem érdemes megalázkidni miatta. Csak dugni akar semmi többet.
2021. júl. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 A kérdező kommentje:
26/N, 30F.
2021. júl. 7. 18:58
 37/44 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fog jönni az a valaki, aki elfedteti, kitörli. És letörli a könnyeidet. Csak még most nehéz elképzelni.. Tudom, mintha ezt magamnak is mondanám.
2021. júl. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:

Bízom benne :). Nem mondom, hogy nem rossz egyedül, de erőltetni nem szeretnék semmit. Majd jön a maga idejében, addig meg dolgozom magamon. :)

Csak nagyon rossz ez így, míg nem állok le a nézegetéssel, sosem lesz vége. :(

Volt egy időszak, mikor egész jól bírtam és jól voltam, de pár hete visszazuhantam oda, mintha csak tegnap ment volna el. És ismét olyan sötét minden.. Úgyhogy én várok türelmesen, mást tenni nem tudok.

2021. júl. 7. 19:40
 39/44 anonim ***** válasza:
100%
Tudom. Egyszer így, egyszer úgy..ezt élem.én is
2021. júl. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
100%

Függő vagy, beteg.

Azért csinálsz kamu profilt hogy ott nézegesd.

2021. júl. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!