Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Most megőrült? Hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most megőrült? Hogy lehet ekkora szemét az exem? (26L)

Figyelt kérdés

Egyszerűen nonszensz ami történt. Majdnem 6 évig együtt voltunk az exemmel, bár nagy volt köztünk a korkülönbség (16 év) ez sosem okozott gondot, pont azt szerettem benne, hogy milyen érett, komoly, megbízható volt mindig is, persze voltak hullámvölgyek, most nem akarom kivesézni, de végül szakítottnuk, úgy éreztem kár tovább húzni, ő is elfogadta. Ezért sem értem amit csinál, ő egy komoly ember. Ez nonszensz.


Szóval 6 hónapja -könyörgöm- hogy szakítottunk, és most kattant be. Én hál istennek megismertem a páromat 2 hónapja vagyunk még csak együtt, de az igazsághoz hozzátartozik, hogy ismertem már picit régebben, és hát az ő jelleme, hozzáállása azért benne volt abban, hogy szakítottunk, mármint nem volt semmi köztünk, nem csaltam meg vele vagy ilyesmi az exem, csak már akkor is azt gondoltam, hogy hú... ilyen pasik is vannak. Aztán 3 hónapra rá hogy szakítottunk megkeresett, hogy hallotta mi történt, jobban meg szeretne ismerni stb. Úgyhogy innentől történelem. És biztosan fáj a boldogságom valakinek, mert jelenleg csak ő árnyékolja be...


Természetesen mivel eddig együtt voltunk rengeteg közös ismerősünk/barátunk van és mindnek elkezdte terjeszteni, hogy én "szarrá csaltam" amíg együtt voltunk ami iszonyúan fáj... Mivel pár éve ő csalt meg engem, és én hülye megbocsájtottam, mondjuk azthittem rendbe fognak jönni a dolgok de nem. Aztán írt egy olyan üzenetet amitől a fülem kettéállt, olyan dolgok voltak benne... Minden volt benne, a képzelt megcsalások, hogy sz'r vagyok az ágyban, "migráns kutya" a barátom (fogalmam sincs mire gondol, hiszen a párom magyar...), azért vagyok vele mert jól néz ki (én arról nem tehetek hogy ő elhagyta magát), aztán a családomat szidta, a munkámat szidta, igazából mindent is. De én meg voltam olyan "kedves" hogy visszaírtam, mert annyit szidta barátomat, hogy nem bírtam magammal. Sajnos őt is megtalálta, összevissza hazudozik neki rólam, amit szerencsére nem hisz neki el, illetve jelenleg engem is fenyeget, hogy "mindenféle" képe van rólam ezt ne feledjem... Eleve nem tudom mit akar ezzel, annyira szánalmas. Ennyi erővel nekem is lehetnének képek róla csak azok KICSIT cikibbek (érts jól)...

Az a legrosszabb, hogy anyukámnak is írt sms-t akivel amúgy nagyon jóba voltak, és persze ő sem érti. Most mégis mit akar vagy meddig akarja ezt csinálni? Egy közel 40 éves "normális" vállalkozó férfiről van szó, nem hiszem el, hogy így kell viselkednie. Megőrült vagy mi? 6 éve ismerem, ezt álmomba nem feltételeztem volna. A barátom meg akarja verni, de ezt végképp nem akarom.


2021. dec. 29. 20:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
"kutya".. Csak nem cigó az exed?
2021. dec. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Elvileg nem közel 40 éves, hanem 42.
2021. dec. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

Pedig nem olyan rossz ötlet az. Tudod két féle ember létezik csupán. Aki ért a szép szóból és akit ütni kell hogy megértse.

Hogy miért ilyen azt nem tudom. De valószínűleg az új kapcsolatod miatt kattant be, mivel egyre lejjebb csúszik és vele már a sarki csöves sem áll szóba. A 16 év korkülönbségre nem reagálok, nyilván nem egészséges semmilyen szempontból. De pont az ilyen ember nem tudja hol a helye és meddig mehet el. Szóval ameddig az új barátod "beszélget" vele te addig fordulj el, csinálj egy sütit vagy bármi....

Az ilyen nyomorult nem fog leállni.

2021. dec. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#1 DEHOGY IS… Mondtam tök normális… volt…
2021. dec. 29. 20:53
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Már ne haragudj, de én pszichiáterhez küldeném a tévképzeteivel, most próbál zsarolni, mert tovább léptél és a szeretteid is próbálja ellened fordítani, behálózni?

Gyerekes és szerintem kezeltetnie kéne magát.

Nem szégyen, nekem is volt életemben, hogy kiborultam, de közel sem így és szakember segítségét kértem.

Annyit tudok tanácsolni ne foglalkozzatok vele, nem a ti felelősségetek, ha baromságot csinál.

Ha kakaskodik, mondjátok meg lesz látlelet és nem hagyjátok annyiban, ennek függvényében cselekedjen.

2021. dec. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%

#nárcisztikus

Azonnal szuntess be vele minden kapcsolatot

2021. dec. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem borderline vagy bipolárisnak a mániás oldala.

Amit meg csinálni próbál csak rosszul az szerintem gázlángolás.

De szakember többet tud mondani.

Én laikusként ennek látom.

Nárcisztikusságot nem lehet mindenre klisészerűen ráhúzni.

2021. dec. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Alessandro10 ***** válasza:
98%
Az én exem is tök normális volt, soha nem vitatkoztunk. Soha nem bántottuk egymást. De miután elhagyott, már mindent a fejemhez vágott, amiből szinte semmi nem volt igaz. Neki könnyebb volt így lezárni, hazugságokkal. Szinte rá sem ismertem pár hónap után, annyira megváltozott. Utólag úgy látom jobb is hogy elváltunk.
2021. dec. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
29%

Na, megérkezett a szakértő: borderline bipoláris.

Jajj! Anyám, borogass!

2021. dec. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%

9!

Meg nárcisztikusssss!

😁

2021. dec. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!