Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottak velem, jól tettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottak velem, jól tettem amit tettem?

Figyelt kérdés

32/F

Másfél hónapja szakított velem az akkori barátnőm. Nagyon kedves meg barátságos lány, és azt mondta szeretné ha barátok maradnának. Én azt mondtam rendben, de kell egy kis idő mire erre sor kerülhet, addig hagyjuk egymást.

Viszont most már úgy gondolom, ennek nincs esélye, én nem érezném magam jól egy ilyen helyzetben. Állandóan látom felbukkanni online, ez egyre jobban zavart, ezért inkább letiltottam, és nem szeretnék beszélni vele. Rosszul tettem, rossz ember vagyok?


2022. júl. 16. 11:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted.
2022. júl. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az zavar, hogy megszegtem a saját korábbi “ígéretemet”. Tudom nem az volt, de akkor is. És hogy ezt nem beszéltem meg vele, mert egyáltalán nem akartam beszélni semmiről se.
2022. júl. 16. 12:16
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

Persze hogy jól tetted, hogy nem engeded magad megalázni. Az ilyenek úgysem működnek, tapasztalat.

N

2022. júl. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem ezt érdemelné, de mégis így bántam vele.
2022. júl. 16. 12:16
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább te nem érdemelnéd ezt, nem? Ne menj már le lábtörlőbe. Kidob, de azért a barátságát nagy kegyesen felajánlja? Ennél már csak az volt jobb mikor pár napja volt itt egy kérdés, hogy a pasi dobta ki a nőt, de azért nagy kegyesen felajánlotta neki, hogy néha leszophatja. Lol. Ennél azért tartsd már többre magad, találsz ezerszer jobbat, ne érdekeljen hogy mit gondol, valószínűleg öt se érdekelte túlságosan, mikor dobott. Szeresd önmagad is, az a fontos hogy most jól legyél.
2022. júl. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5:

Nincs szándékomban a döntésen változtatni, csak akkor is rosszul érzem magam részben miatta.

2022. júl. 16. 12:27
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell. Ez a maradjunk barátok duma, ez nem működik. Majd együtt beszélitek ki a párkapcsolati kríziseit meg ilyenek? Ugyan már…

Jobb ha lelépsz teljesen.

2022. júl. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyetlen exemmel sem beszélek. Jól tetted, barátkozzon mással.

N

2022. júl. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Teljesen érthető és reális a döntésed! Én azért beszéltem volna vele utólag egyet, hogy meggondoltam magam a jövőt illetően. Nincs ebben semmi, a sunnyogás az, ami gáz egyedül…
2022. júl. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9: igen ez zavar engem is. De eszem ágában se volt akár egyszer is beszélni vele. Persze még mindig megtehetném, mert határidő nem volt, de nem fűtik hozzá a fogam. Taszít a gondolat is.
2022. júl. 16. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!