Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az én házamban élünk/éltünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az én házamban élünk/éltünk együtt. Hogy tehetném ki?

Figyelt kérdés
Élettársammal hosszabb rövidebb megszakításokkal 4 éve vagyunk együtt. Úgy gondolom nárcisztukus és/vagy skizofrén. Az alkoholt sem veti meg. Hazudik. Sokat. Rájöttem hogy meg is csalt. 1szer biztos. De ugye aki 1szer megteszi...

2023. jan. 9. 21:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Megmondod neki, hogy vége és, hogy költözzön el.
2023. jan. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%

Egyszer kimegy, bezárod az ajtót. Ablakon utána dobálod a cuccait. Kulcsot a zárban hagyod, ha nála is van. Ha nem megy el onnan, rendőrt hívsz. Másnap zárat cseréltetsz.

Vészhelyzet esetén hívd át egy időre apád, bátyád vagy aki van, hogy azért ne légy egyedül kiszolgáltatva egy esetleges dühöngő őrültnek.

2023. jan. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
1es ha ez opció lenne akkor nem lenne kérdés, de sajnos nem az.
2023. jan. 9. 22:31
 4/15 A kérdező kommentje:

2es

Én úgy tudom hogy rendőr nem jön ki ilyen esetben. Rosszul tudom

2023. jan. 9. 22:31
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
De miért nem opció?? Tied a ház, fogod kivágod a cuccait és lecseréled a zárat. Ezt csinálhatod akkor is, amikor nincs otthon, úgy egyszerűen, ha már a szóból nem ért. Vagy megkéred pár kedves nagydarab haverod, hogy bírják jobb belátásra és/vagy “tessékeljék” szépen ki.
2023. jan. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
Hogyne menne ki. Amennyiben nem kotródik az ajtód elől valaki, hanem ott balhézik, én ugyanis erre utaltam, akkor persze, hogy kimegy. Számodra már egy idegen, nem lakótárs. Egy másik idegent sem hagynál ott kiabálni, nem?
2023. jan. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Be van hozzád jelentkezve? Ha igen, akkor előbb intézni kellene a kényszerkijelentést. Egyébként pedig: zárcsere, cucc a kapu elé, ha balhézik, akkor pedig ki kell hívni a rendőröket.
2023. jan. 10. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Ezt mindenki nagyon rosszul tudja!! Nem rakhatja ki csak úgy az utcára, mert indit egy birtokvédelmi pert és ha 2 tanu igazolja hogy ott lakott életvitelszerűen akkor meg is nyeri. Lényegtelen hogy be van e jelentve vagy sem! Engem is kirakott az ex, akkor mondták ezt, meg is nyertem. Ez nem bírósági út, a helyi jegyzőhöz kell menni. Ex kénytelen volt visszaengedni.
2023. jan. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Úgy néz ki hogy most fogta magát és elment.

Nem vitt semmit.

Csak azt ami rajta volt.

Remélem már csak egyszer jön a cuccaiért és vége.

2023. jan. 10. 09:42
 10/15 anonim ***** válasza:
Ez egyszerunek hangzik! Mi tortent kerdezo?
2023. jan. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!