Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az én házamban élünk/éltünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az én házamban élünk/éltünk együtt. Hogy tehetném ki?

Figyelt kérdés
Élettársammal hosszabb rövidebb megszakításokkal 4 éve vagyunk együtt. Úgy gondolom nárcisztukus és/vagy skizofrén. Az alkoholt sem veti meg. Hazudik. Sokat. Rájöttem hogy meg is csalt. 1szer biztos. De ugye aki 1szer megteszi...

2023. jan. 9. 21:38
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Mondtam neki valamit. Illetve mutattam. Nem szeretném elmondani hogy mit.

Majd kiderül.

Nagyon bízom benne hogy tényleg ilyen egyszerű lesz.

Én nem akarok veszekedni.

Így is nagyon rosszul érzem magam.

2023. jan. 10. 10:10
 12/15 A kérdező kommentje:
Hazajött, akkor este. Egyszerűen nincs szivem kitenni az utcára (tudom, hülye vagyok, de bármit is tett még mindig szeretem). Most munkát keres, ottlakással, mert csak az anyjához tudna menni, de nem akar.
2023. jan. 12. 11:00
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, gondolom megcsalt ezek szerint vagy bűnös életét folytat, esetleg drogozik.

Mindhárom verzió gáz és hülye vagy, hogy visszafogadtad, majd ráfizetsz, aztán irhatsz ki újabb kérdést miért történt az egész újból.

Egyébként azért, mert ostoba liba vagy.

2023. jan. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

13as

Köszi a megerősítést.

Amúgy meg nem visszafogadtam. Ahogy írtam még mindig szeretem. Nem tudom megtenni hogy csak úgy kiteazem az utcára, kap egy kis időt hogy próbálja rendezni a sorsát. Nagyon remélem hogy sikerül. Bármi is volt (mert voltak dolgok, ahogy mindenhol gondolom), ennek a kapcsolatnak nem a szerelem elmúlása miatt lesz/van vége.

2023. jan. 12. 18:57
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

csak az anyjához tudna menni, de nem akar.


Ki akarod tenni. Jó hír, hogy van helye az anyjánál. Miért érdekel, hogy mit akar, ha ki akarod tenni?

2023. jan. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!