Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Most akkor megőriztem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor megőriztem az önbecsülésem, vagy sem?

Figyelt kérdés

Leírom a sztorit az elejéről. Hónapokkal ezelőtt történt az eset, hogy valakivel kavartam, de nem működött a dolog, úgyhogy közös megegyezéssel lezártuk a dolgot. Megegyeztünk, hogy baráti viszonyban maradunk, de minimum nem leszünk rosszban. Ezután, hogy megbeszéltük a dolgainkat, eltelt kb 1-2 hét, mire baráti hangnemben ráírtam és válaszul letörölt. Ezután írtam neki még egyszer egy másik felületen, megkérdeztem, hogy miért törölt ki a semmiből. Erre adott egy hosszabb magyarázatot és azóta soha nem kerestem.

Mit gondoltok, megaláztam magam azzal, hogy megkérdeztem tőle, hogy miért törölt ki, annak ellenére, hogy én írtam rá aznap beszélgetési szándékkal és ő így reagált, hogy kitörölt?



2023. febr. 13. 13:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Határeset. Én biztos nem írtam volna miután törölt. Elég egyértelmű jelzés.
2023. febr. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz kérdés, mert én személy szerint nem vártam volna el magyarázatot, nekem elég lett volna rá a letiltás. Olyasmi fajta köcsögre nem pazarolnám az időm.

De érthető az is, hogy érdekelt a válasza valahol.

Tehát is-is az én meglátásom.

2023. febr. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
#2 Szerintem férfi a kérdező 😅
2023. febr. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem kérdeztem meg volna, hogy miért törölt, mert egyértelmű, hogy azért, mert nem akar semmiféle kontaktot veled. Ettől függetlenül nem aláztad meg magad, akkor lett volna megalázás, ha még mindig üzenetekkel bombáznád.
2023. febr. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is gáznak érzem így utólag, csak hirtelen felindulásból írtam neki még egyszer, mert teljesen váratlanul ért ez a húzása. Már bánom, ki kellett volna várnom, amíg kicsit megnyugszom.
2023. febr. 13. 13:49
 6/12 A kérdező kommentje:
Ja, az lemaradt, hogy azt állította amúgy is írt volna, hogy leírja az okát és nem tűnt volna el szó nélkül.
2023. febr. 13. 13:50
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem megőrizted. Ennyire nem kell túlgondolni, játszmázni az életet. Úgy kommunikált, mint egy debil óvodás (szó nélküli törlés válaszul a baráti hangnemre, főleg, miután ebben maradtatok), szóval normális, hogy megkérdezted, hogy mégis miért. Adjon magyarázatot az ilyen, mint egy normális ember, ne azt szokja meg, hogy mindennemű apró következmény (úgy értem, hogy annyi, hogy kap egy kínos MIÉRT kérdést) nélkül csinál azt, amit akar. Az élet nem játszótér. Nem azt mondom, hogy a zaklatás rendben van, de azért a másik véglet is übergáz.
2023. febr. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
#3: Akkor is köcsög. 😂
2023. febr. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#9 😂

#6, mi volt az oka ?

2023. febr. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#8 köszönöm szépen, hogy így látod. Abban a szituációban én is ugyanezt gondoltam, hogy ennyi jár nekem, ugyanis semmi rosszat nem tettem ellene, hogy így viselkedjen. Utólag lehet valamennyire túlgondolom, de az tény, hogy legközelebb, ha lesz hasonló helyzet, már másképp fogok cselekedni.:)
2023. febr. 13. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!