Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jogosan lepett le a parom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan lepett le a parom?

Figyelt kérdés

Januar ota nincs munkam, de az elozo par honapban is csak tp-t kaptam egy kisebb serules miatt. Felepultem, de kozben elkezdtem tanulni valamit, nezelodtem munkakat, de nem akartam olyat, ami sok idot elvesz, mert hosszutavon jobban megeri, ha megtanulom azt, amit tanulok, igy inkabb olyat akartam, ami vagy home office vagy kozel van es max 6 oras, de nincs sok tapasztalatom, igy nem nagyon hivogattak vissza egyelore az ilyen alap back office melokra sem. Voltam nemreg interjun, de utana nem hivtak.

Sajat, hitelmentes lakasom van, kb 45 ezer ft / honap a rezsi, ebbe az elmult par honapban nem tudtam beszallni, de a sajat koltsegeimet abszolut minimalizaltam, a parom fizette a szamlakat, ezen kivul csak kajara koltott ram, illetve neha ha valami elfogyott (dezodor, sampon, egyeb tenyleg kotelezo dolgok) azt kertem tole. De semmi egyeb, nem kertem tole ruhakra penzt, fodraszra, leszedettem a kormeim is, hogy ne kelljen azzal se foglalkozni amig nincs megint sajat keresetem, stb. Van egy keves passziv jovedelmem, abbol megoldottam ezt-azt magamnak.

Parom azt mondta, megunta, hogy elfogy az osszes penze, nem tud felretenni, kb 400-500 ezret keresett per honap, de februarban meg volt hiteltorlesztoje, illetve valamennyit otthonra is kuldott, szoval alapvetoen nem ram ment el az osszes penze.


Nem tudom eldonteni, hogy o a “penzehes”-e es meg lehetett volna erteni az en allaspontomat, vagy nekem lenne tenyleg kotelessegem elmenni az elso munkahelyre ahova felvesznek 8-12 oraban dolgozni, mert ez a normalis es pont? Feladva ezzel azt, hogy a jovoben esetleg jobb legyen, mert tudom, hogy van egy rakas ember, aki munka mellett is meg tudja oldani, hogy megtanuljon valami total ujat, de nekem soha nem ment, plane, hogy a legutobbi munkam fizikai munka volt es testileg is leterhelt es mentalisan is. Ebbe nem akartam visszaterni, mert beszippantja az embert az a kenyelem, amit nyujt, de hosszutavon nem kifizetodo.

(Hozzatennem, hogy tavaly, amikor meg mind a ketten teljes fizetest kaptunk, de o akkor meg kevesebbet keresett, pont ugyanugy elfogyott az osszes penzunk, tehat a kozos sporolas az ket fizetesbol sem ment. Es nem en vagyok kettonk kozul a nagyobb koltekezo.)


Nektek mi velemenyetek?


2023. ápr. 12. 09:05
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
62%

"En ertem, hogy kell dolgozni, de ettol fuggetlenul azt rohadtul nem gondolom, hogy velem elni egy anyagi csod lenne."


Hát, mivel hónapok óta téged el kell tartani, így az.

2023. ápr. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
60%
40-essel értek egyet. Lehet tanulgatni, vagy akár csak pihenni pár hónapot munka nélkül, de akkor ahhoz meg kell teremteni az anyagi forrást és nem a párunktól elvárni, hogy tartson el. Ha hirtelen beteg leszel, baleset ér, az más, arról nem tehetsz, de hogy 20-30 plusz évesen akarod kitalálni, hogy mivel akarsz foglalkozni, az a te luxusod.
2023. ápr. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
18%
Tehát már kb fél éve a barátod tart el. Megértem, hogy megúnta és lelépett.
2023. ápr. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
37%
A pasi örüljön hogy csak berakta a seggét egy hitelmentes lakásba, és nem kellett egy 150 ezres albérlet + rezsi felét kiperkálnia, mivel nincs semmije konkrétan. Legalja aki tévét meg telefont vesz hitelre. Persze ezt szintén nem tehette volna meg ha nem ingyen lakik a kérdezőnél. Az már csak hab a tortán hogy valakiben annyi igény sincs hogy tudjon egy idegennyelvet.
2023. ápr. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
0%

vagy nekem lenne tenyleg kotelessegem elmenni az elso munkahelyre ahova felvesznek 8-12 oraban dolgozni, mert ez a normalis es pont - igen, ez lenne az alap, nem az, hogy x hónapon (éven?) át eltartatod magad.


Én sem tolerálnám 1-2 hónapnál tovább a másik otthon ülését.

2023. ápr. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!