Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lányok, ti nem féltek letiltan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti nem féltek letiltani az exeteket?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel fél éve szakítottam, de még mindig keres. Hosszú, nyálas leveleket ír arról, hogy még mindig szeret és sajnálja, ami történt. Amikor azt hinném, hogy békén hagy, mindig küld valami hülyeséget.


Halál ciki már az egész... egy közepeske fél éves kapcsolat volt, megcsalás, anyagi kihasználás és bármilyen egyéb komoly sérelem nélkül ért véget.


Letiltanám, de tartok tőle, hogy ha megteszem, akkor máshol fog keresni. Értelemszerűen tudja, hol lakom, és azt is, hogy hol dolgozom. Sosem mutatta agresszió jeleit, de félek, hogy ha elérhetetlen leszek a közösségi médián, akkor zaklatni kezd. (Hiszen lassan több ideje szakítottunk, mint amennyit együtt voltunk és még mindig nem lépett túl rajtam.)


Sokszor olvasom, hogy az itteni felhasználók hasonló esetben letiltják az exüket. Ti nem féltek ilyenkor, hogy feldühítitek vele? Volt már hasonló tapasztalatotok?


Mindketten 26 évesek vagyunk.



ápr. 4. 16:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Én simán letiltanám. Egyáltalán nem törvényszerű, hogy tovább is menne és zaklatna.
ápr. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Akkor feljelented zaklatasert. Nehogy mar ne legyen jogod szakitani es utana normalis eletet elni, mert felsz egy kretentol. Egyebkent forditva mukodik, amig nem tiltod, addig azt hiszi, hogy van visszaut. Onnantol mar a kognitiv disszonanciaja se tudja mar feloldani, hogy ez barmi mas lenne, mint a kapcsolat vege.
ápr. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Letiltanám, főleg hogy már zaklat.
ápr. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan mitől félnék? Tőle? Ne viccelj már.
ápr. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tiltanám le, hanem megírnám neki, hogy vége, kérem, hogy ne keressen többet. Legyen boldog mással, ez az utolsó üzenetem, az utolsó szavam hozzá.
ápr. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer leírod, hogy vége és ne keressen. Utána elkezdheted tiltogatni különböző platformokon. Sajnos én is voltam már így, mikor azt hittem mindenhonnan letiltottam revoluton, linkedin-en kezdett irogatni, sok beteg ember van. Aztán kaptam párszor ismeretlen számokról üzenetet, hogy jön ma az irodába, ahol dolgozom, de már akkor sem vettem komolyan és a biztonságiakkal kidobattam volna gond nélkül. Inkább csak engem akart bosszantani vagy, hogy téma legyen a jelenlegi párommal. Szánalmas, ha meglátnám élőben kiröhögném és megkérdezni, hova lett az a nagy büszkesége, ami régen volt.
ápr. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Komolyan rád írt Revoluton? :) Nem tudom, mire számítanak ilyenkor..


Amúgy természetesen már többször leírtam neki, hogy ne keressen (kedvesen és távolságtartóan is), de lehet, hogy tényleg a tiltás a megoldás.

ápr. 4. 17:39
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Letiltanám. Ha zaklatni merne, nem a súlyokat nyomnám ki a kondiban hanem őt.. 😪😆
ápr. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem félnék. Ha a zaklatás személyesbe megy át, akkor meg feljelented.
ápr. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Írd meg neki, hogy többet nem fogsz válaszolni, ha megkeres.

És tartsd is be.

ápr. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!