Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lányok, ti nem féltek letiltan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti nem féltek letiltani az exeteket?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel fél éve szakítottam, de még mindig keres. Hosszú, nyálas leveleket ír arról, hogy még mindig szeret és sajnálja, ami történt. Amikor azt hinném, hogy békén hagy, mindig küld valami hülyeséget.


Halál ciki már az egész... egy közepeske fél éves kapcsolat volt, megcsalás, anyagi kihasználás és bármilyen egyéb komoly sérelem nélkül ért véget.


Letiltanám, de tartok tőle, hogy ha megteszem, akkor máshol fog keresni. Értelemszerűen tudja, hol lakom, és azt is, hogy hol dolgozom. Sosem mutatta agresszió jeleit, de félek, hogy ha elérhetetlen leszek a közösségi médián, akkor zaklatni kezd. (Hiszen lassan több ideje szakítottunk, mint amennyit együtt voltunk és még mindig nem lépett túl rajtam.)


Sokszor olvasom, hogy az itteni felhasználók hasonló esetben letiltják az exüket. Ti nem féltek ilyenkor, hogy feldühítitek vele? Volt már hasonló tapasztalatotok?


Mindketten 26 évesek vagyunk.



ápr. 4. 16:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Jöttek a szerelmes levelek, tiltás után a postai levelek. Aztán meg a személyes levél, bélyeg meg minden nélkül, személyesen bedobva hozzám. Akkor megfenyegettem, hogy vagy békénhagy vagy feljelentem és menjen orvoshoz mert nem ép az elméje.
ápr. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!