Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak hamarabb választanàtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak hamarabb választanàtok a gyermektelen nőt mint akinek gyereke van? 30 éves férfiként

Figyelt kérdés

A két opció : 33 éves gyermektelen

30 éves és van egy kisfia aki 4 éves.

Nyilván sok más tényező is van,pl külső: mindkettő csinos rendben van de ezeket figyelembe véve csak amit először leirtam.



2021. okt. 16. 20:28
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
72%
Mindegy.
2021. okt. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
79%
23 éves vagyok, de mivel engem hidegen hagy a család alapítás, ezért mindenképpen előny ha a csajnak nincs gyereke..az a legjobb, ha ő sem akar.
2021. okt. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
82%
Dobj rám követ de inkább a gyermektelen. Nagyon-nagyon sokat "le kell tennie az asztalra" és nagyon passzolnunk kell rengeteg mindenben hogy pótapucit játsszak.
2021. okt. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Általános szabály, elvált gyermekes nőt az a pasi fogja jobban elfogadni aki szintén elvált és van gyereke.
2021. okt. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
gyermektelen.
2021. okt. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
72%
29 vagyok, a gyermek valóban nem jó pont de ettől nem zarnam ki. Belső többet érne, komolyan
2021. okt. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
75%

Családos vagyok ,de ennyi idősen csak gyerektelen nővel álltam volna le.

A gyerekes nőknél gyakran ott a rizikó, hogy vissza jön a képbe az ex. Főleg, ha nagy volt a szerelem. Ha apa szereti a kölköt, akkor még ahhoz is igazítani kell az életet.

A gyerektelennek meg én csinálok gyereket, ami nem csak tartozék, hanem kötelék is.

2021. okt. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
83%

Igen


Eleve nem bírom a mamikat (csak a sajátomat), többségük irritál. De akivel együtt él a gyereke (márpedig 30 körül még bőven), azzal én nem akarok együtt élni. Én nem fogok senki gyerekével harcolni, sem az exet megtűrni, külön élve meg sok értelme nincs ennek a bohóckodásnak.

2021. okt. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
70%

kérdező, szerintem te egyik nőbe sem vagy igazán szerelmes, különben ez a kérdés fel sem merül.

tetszenek, és mint az árukat a boltban, különböző szempontok szerint osztályozod őket, hogy a legjobbat "vidd haza".

de olyan nagyon mélyen és elkötelezetten nem szereted egyiket sem, és a nagyobb baj ez, nem a gyerek.

2021. okt. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
9 Nem a férfi vagyok hanem az egyik nő.
2021. okt. 16. 21:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!