Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak hamarabb választanàtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak hamarabb választanàtok a gyermektelen nőt mint akinek gyereke van? 30 éves férfiként

Figyelt kérdés

A két opció : 33 éves gyermektelen

30 éves és van egy kisfia aki 4 éves.

Nyilván sok más tényező is van,pl külső: mindkettő csinos rendben van de ezeket figyelembe véve csak amit először leirtam.



2021. okt. 16. 20:28
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

20

Tökéletes példa erre a 17es

2021. okt. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
93%

21


én vagyok a 17-es hajadon és gyermektelen... nem ezen múlik a szolidaritás és empátia.

2021. okt. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
50%
Pedig tök jó lenne, hogy ha akik akarnak valaha kölyköt, azok csak szülőkkel jöhetnének össze, a normálisak meg megmaradnának egymásnak.
2021. okt. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
42%

Egyébként nagyon is jó dolog az, hogy az anyák védik a gyermeküket.

CSAKHOGY ezt leginkább úgy képzelik, hogy van a gyermek.

Aztán van a gyermek, meg a gyermek. Aztán van a gyermek is.

Aztán van ismét a gyermek.

Utána még jön 5 szemetesautó, na és MINDEZEK UTÁN jöhet a párja is!

2021. okt. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
81%

Én ezt a Tinderen 33 éves férfiként "átéltem" nemrég, de ugyebár vannak más opciók is, így én egyiket sem választottam:


1. Tőlem idősebb, 30 feletti, gyermektelen nő: sose számít 2-3 év a nő javára, KIVÉVE ebben a korsávban. Itt sok nő pánikba esik és mindegy csak gyorsan legyen valaki, aki férj/apa lesz. Aztán esküvő után jönnek az addig szőnyeg alá sepert problémák... Illetve, nekem túl nagy stressz, hogy ha pár év után mégse működik a kapcsolat, akkor én b.sztam el a nő utolsó lehetőséget, hogy családja legyen.


2. Fiatalabb, de van gyereke. Jól írták, hogy itt az ember csak örök második lehet a gyerek után, csak ugyebár neki ahhoz a gyerekhez semmi köze, így kvázi neki kellene meghozni az összes olyan áldozatot, ami a vérszerinti apa dolga lenne. Ráadásul az ex is végéig képben marad és bele is pofázhat bármibe... Ez az egyedülálló férfiak 90%-ának nem fér bele, nekem sem. Szubjektív vélemény, hogy itt még lúzernek is érezné magát az ember, hogy kvázi ingyen dadus lesz. De az elvált, gyerekes apáknál ezek a nők jó eséllyel indulnak.


DE: Közös mindkét nőben, hogy (vsz.) egyik sem szándékosan tervezte így az életét és ők is ugyanúgy megérdemlik a boldogságot, mint bárki más. Aki pl. az egyedülálló anyák nehézségein élvezkedik, az egy szerencsétlen balfék, akit a nők semmibe néznek és így próbál a sérelmein elégtételt venni...

2021. okt. 17. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
0%

Oreg mind a ketto....



37F incel

2021. okt. 17. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

26

Te is, mint az országút, szóval összeilletek.

2021. okt. 17. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Kár, hogy rajtad viszont még senki sem ment át :Ddd
2021. okt. 17. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
53%

25-ös jól írja.

Annyit az 1. ponthoz, hogy a 30+os gyerektelenek többnyire vagy személyiségüknél fogva problémásak a párkapcsolathoz, (azok voltak 20-on évesen is).

A másik lehetőség, hogy párszor már megrugdosta őket az élet. Beragadtak egy rossz párkapcsolatba, amiből nem lett gyerek, széttanulták az agyukat, míg várták a jó partit. A jó partihoz viszont kevesek külsőleg, a többi normális férfiről pedig az évek során lemaradtak.

Értékelik , hogy van valaki mellettük, aki szereti őket. Nem balhéznak egy széthagyott koszos zokni miatt, vagy azért, hogy nem mentek síelni Tátrába, mint a szomszédék. Egyszóval nem hiszik azt, hogy ő körülöttük forog a világ, mert nem hitették el velük éveken keresztül mindenféle kényelmes kapcsolatokban, mint a 24-25 évesen lestoppolt kiskirálylányokkal.

Pl az utóbbira: Egykoron helyi viszonylatban jó bőr, két gyerek után viszont falusi rinocérosszá alakult ismerősnőm sógornője Horvátba ment nyaralni. A rinoék úsznak az adósságban, de a párját elküldte hétvégente túlórázni, hogy ők is mehessenek. Még az útlevele is lejárt, azon aggódott, elég lesz -e a személyi.

Miközben ezzel dicsekedett, azon morfondíroztam magamban, hogy az okmányiroda helyett egyszerűbb lenne egy igazolást kérni neki az állatorvostól, ránézésre simán átengednék őket a határon.

2021. okt. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

#29


Nekem elég inkoherens ez a történet. Túl nagy jelentőséget tulajdonítasz annak, hogy valakinek van-e gyereke. Pontosabban azt hiszed, hogy mindenki akar és mindenkinek lehet. Amit itt leírtál, azokra vonatkozik, akik akarnak gyereket, de nem lehet, mert nincs hozzá partner. A 30 körüli gyerektelen nők nem csak belőlük állnak.


Nekem pl elég sok nő ismerősöm van, akinek volt pár többéves kapcsolata korábban, volt, aki jegyben járt, esetleg házasodott is 30 éves kora előtt, de 30 éves korára véget ért például ez a kapcsolat. Nem vártak semmire, gyakorlatilag folyamatosan van párjuk vagy randiztak valakivel.


Közülük sokan pont azért váltak, mert nem sikerült biológiailag összehozni egy gyereket, pedig a férfi akarta volna, de nagyon sok soha életében nem akart anya lenni és gyakorlatilag innentől ugyanaz a történet, mint a szingli mamiknál, csak ők nem mamik.


Nekem személy szerint jó tapasztalataim vannak velük, a gyereket nem akaró nőkben nincs meg az a fásult gyerekmánia ráadásul és lelkileg jobban egyben vannak a szakítás/válás ellenére is, mint egy szingli mami, akit konkrétan összetört az, hogy szingli lett. Olyan feelingje van az ilyen nőknek, mintha fiatalabbal randiznál. Van, akinek külsőre is, de inkább belsőre értem. Lazák, kötetlenek, megvan bennük még a fiatalos energia és báj. Én pont miattuk nem vágynék soha gyerekes nőkre. A gyerek, főleg ha egyedül neveled, lelkileg leamortizál. Van, akit fizikailag is.

2021. okt. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!