Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak hamarabb választanàtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak hamarabb választanàtok a gyermektelen nőt mint akinek gyereke van? 30 éves férfiként

Figyelt kérdés

A két opció : 33 éves gyermektelen

30 éves és van egy kisfia aki 4 éves.

Nyilván sok más tényező is van,pl külső: mindkettő csinos rendben van de ezeket figyelembe véve csak amit először leirtam.



2021. okt. 16. 20:28
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
91%

és ezt miért nem írtad ki? melyik nő vagy?

így totál félrevezettél minket.

2021. okt. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
11 Mert a kérdés szempontjából független a dolog. Pártatlan válaszokat akartam ezért nem írtam ki.
2021. okt. 16. 21:09
 13/32 anonim ***** válasza:
22%

nincs igazad.

nagyon nem mindegy, ki teszi fel ezt a kérdést.

ha a ffi, akkor az a válaszom, egyik nőt sem szereti.


mivel nem tiszta lapokkal játszottál, nem fogok reagálni a te nézőpontodra, mert nincs kedvem találgatni, ki vagy.

2021. okt. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Nem is kell kitalálni. Minden információ valós.
2021. okt. 16. 21:14
 15/32 anonim ***** válasza:
22%

nem érted? nincs kedvem azon agyalni te melyik csaj vagy.

nyilván más-más lenne a válasz.

2021. okt. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
75%
9 azért szeretünk valakit, amilyen. Ha valaki gyerekes, ugyanolyan hiba a szememben, mintha alkoholista lenne vagy ápolatlan. Egyszerűen nem akarom rontani az életem más ivadékával.
2021. okt. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
56%

16


hát te hlye vagy.


stigmatizálod az egyszülős családokat, az egyedülálló anyákat.


az én szememben meg az a hiba, ahogy te gondolkozol egy sérülékeny társadalmi csoportról.


előítéletes vagy és kirekesztő.

2021. okt. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
36%

Nincs mit agyalni, a kérdező a 30 éves egyedülálló anyuka 4 éves csöppséggel, ezt kérdés nélkül is ki lehetett találni.

Hát ja, nem könnyű gyerkőccel társat találni, bár nem is lehetetlen, de jóval "több kört" kell futni.

2021. okt. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
66%

Ja, üvölt a kérdésről és a reakcióiból, hogy nála van a gyerek. :)


Kérdező: Az egyedülálló, gyermektelen férfiak 99%-a szintén gyermektelen nőt szeretne társként. Ha akar gyereket később, ha nem.


Ez tény, kár rajta vitatkozni. Ettől függetlenül találhatsz társat te is, de hátrányból indulsz. Ismerek gyerekes anyukákat akik találtak társat de mindnél volt valami kompromisszum. (tehát ők sem jöttek volna össze azokkal a férfiakkal, ha nincs már gyerekük)


Én is szeretnék majd családot, de nem szeretném más gyerekét nevelni. Ez van.

2021. okt. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
26%

Jó párszor volt már a kérdés!

A gyerekes anyákkal az a NAGYON NAGY baj, hogy pillanatok alatt előjön belőlük az anyatigris.

Innen kezdve pedig nem lehet velük mit kezdeni.

2021. okt. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!