Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy nő rákérdez egy hónap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő rákérdez egy hónap randizgatás után, hogy tart-e a kapcsolat valamilyen irányba (pasi nem fogja meg a kezem, rendszerint csak este és csak heti 1x ér rá talizni, keveset beszélünk a köztes időben) akkor tarthatja a pasi házisárkánynak?

Figyelt kérdés

dec. 13. 19:31
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
90%
Minek kérdezni, ez egyértelműen egy nem. Amelyik férfi szerelmes azt le se lehet vakarni és tudni fogsz róla kételkedés nélkül, ha pedig össze vagy zavarodva akkor nem szeret.
dec. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
93%

Neked megfelelési kényszeres van?

Dobd ki ezt a szerencsétlent. Másrészt 100%, hogy nős.

dec. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Nincs megfelelési kényszerem,,csak miután felhoztam ezeket és elmondtam neki, hogy nem nagyon látom rajta, hogy lennének komolyabb érzései irántam ezt kaptam meg és elég erőteljesen elkezdett távolodni. Nem nős, voltam náluk, a szüleivel él, elvileg 8 hónapja lett vége egy 4,5 éves kapcsolatának. A csaj dobta, de az okát nem tudom, bár kezdem érteni....
dec. 13. 19:44
 4/35 A kérdező kommentje:
Illetve nem kérdeztem volna erre rá, ha pl megfogja a kezem, többször akar látni, az esti légyottok után nappallá is marasztalna, hogy ebédeljek náluk vagy vmi. Elvileg sokat dolgozik, de azért akkor is fura a viselkedése
dec. 13. 19:50
 5/35 anonim ***** válasza:
74%

Így van ez amikor mégcsak nem is jártok de te már szexelsz vele ha sor került rá. Abból indulok ki, hogy éjszakai légyottok, de ha tévedek és még nem történt meg akkor se van bőven eszed. 8 hónapja lett szingli egy hosszú párkapcsolat után. Több mint valószínű hogy nincs rajta túl és beléd nem invesztál - mégcsak megjátszani se játssza magát. Téged hibáztat, hogy te vagy a ragadozó, ragasztó ahelyett, hogy bevallaná, hogy csak arra vagy/leszel jó.

Ne erőlködj, nem te vagy a következő partnere/szerelme és nem is leszel! Inkább búcsút ints neki.

dec. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos már ez van, 1 hét után már ezen ment a vita, hogy aludjunk egymásnál. Kérdeztem tőle, hogy milyen kapcsolatot keres és túl van-e egyáltalán az előzőn. Azt mondta igen és komoly kapcsolat is szóba jöhet nála. Sajnos hittem neki, de mint kiderült kár volt.
dec. 13. 20:20
 7/35 A kérdező kommentje:
Illetve azt is hozzá tette, hogy neki minden kapcsolata előtt kellett a szex, kapcsolat csak később lett belőle, ezt persze csak azután mondta, miután lefeküdtünk. Azt nagyon erőltette, nem igen foglalkozott vele, hogy korainak tartottam. Úgy érzem mindenben azt nézi, hogy neki hogy jó, az nem érdekli, hogy én mire vágyok
dec. 13. 20:24
 8/35 anonim ***** válasza:
86%
Elfogadom, hogy valaki szereti a szexet, nem vagyok ítélkező típus félreértés ne essék. De amikor valaki komoly párkapcsolatban gondolkodik számomra érthetetlen, hogy 1 hét után ágyba búj a másikkal és ez nem nemekre bontva értendő. Ráadásul 1 hét után még bíztál is benne úgy, hogy egy idegen (/ismerős). Hát hogyan lehet valaki ennyire naív és óvatlan? Hogyha egyszer szerelmet akarsz akkor miért pont olyan köcsöggel tetted magad? Gondolkodj már, az eszed azért van, nem csak azt kéne nézni, hogy megvan a kémia!
dec. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
90%
Csak szexeltek, ez egyértelmű. Felesleges ilyet kérdezni is.
dec. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Nem,nem szeretem a szexet, csak azzal, aki iránt vannak érzéseim, sőt eddig mindenkivel vártam. Most is már 2,5 éve nem voltam senkivel. Szóval gondolhatod, hogy nem fekszek össze fűvel-fával. Egyszerűen beleestem, rég éreztem ilyet, és azt hittem ő is, naiv voltam, hittem neki, ezt valóban elrontottam.
dec. 13. 20:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!