Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy nő rákérdez egy hónap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő rákérdez egy hónap randizgatás után, hogy tart-e a kapcsolat valamilyen irányba (pasi nem fogja meg a kezem, rendszerint csak este és csak heti 1x ér rá talizni, keveset beszélünk a köztes időben) akkor tarthatja a pasi házisárkánynak?

Figyelt kérdés

dec. 13. 19:31
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
51%

Lehet csak lassabban megy neki, több idő érzelmeket kifejezni, mi is így kezdtük egyébként, hónapok teltek el mire komoly szándékai is lettek velem, mondjuk nálunk azért heti több találkozó volt, fogta a kezem, és programokra is mentünk nem csak otthon voltunk.


De ezt vele kéne megbeszelned!

dec. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
Nem lehet vele erről beszélni, tereli a témát, illetve társkeresőn is fent maradt, ott ismerkedtünk meg, tudta, hogy en már töröltem magam. Utána kiderült nagyjából ezelőtt a beszélgetésünk előtt kicsivel, hogy ő még fent van, ismerkedik. Nem őmkndta el, egy bnőmmel kezdett el dumálni, csak az volt a veszte, hogy én pont mutattam a bnőmnek, hogy vele randizgatok, azonnal felismerte a képeit.... ekkor kezdtem el kérdezgetni, hogy milyen kapcsolatot keres, és megkérdezte honnan jönnek ezek nekem, elmondtam neki, hogy tudom, hogy ugyanúgy ismerkedik most is. Végül kénytelen volt bevallani....
dec. 13. 21:49
 13/35 anonim ***** válasza:
92%
11es, a te példád ritka mint a fehér holló, valószínűsítem nem ez lesz a forgatókönyv. A pasas kihasználja a kérdezőt és csak szexelni akar, de azt nagyon.
dec. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
38%
Na ez viszont azért gáz. Mármint lehez mondani, h nem vagytok együtt addig azt csinál amit akar, de azért ha valakinek komoly szándékai vannak veled, és szeretne tervezni, veled látja a jövőjét akkor nem ismerkedik másokkal. Sajnálom ezt viszont. 11es voltam
dec. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
64%
És ha házisárkánynak tart, akkor mi van?
dec. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
78%
Azert mondta ezt mert zavarja hogy tapadsz erzelmileg. Nem ő nem érez semmit es ha te igen érezd magad leb.szva.
dec. 14. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
1 hónap után jól esne, ha megfogná a kezem, szeretnék heti egynél többet találkozni es egy kicsit minőségibb időt együtt tölteni mint az, hogy este találkozunk. Ezt csak azért érzi érzelmi tapadásnak, akinek nincsenek komoly szándékai nem? Ráadásul ha lebeszéltük, hogy mikor találkozunk onnan is késett 1-2 órát, pl 7 helyett fél 9 re sikerült ide érnie. Ezt már meg se mertem említeni, mikor a társkeresős dolog is kiderült engem baszott le, hogy nem szereti, ha így falnak van állítva, de azt elismerte, hogy nem korrekt, amit csinál és majd törli. Hát a második rákérdezés után is még fent volt és akkor törölte csak magát, mikor én is újra regisztráltam, gondoltam vegye már észre magát, ha már 2x megígérte. Persze arra fogta, hogy én furán viselkedtem, azért maradt fent, de azt nem mondta el miért viselkedtem furán....
dec. 14. 05:33
 18/35 anonim ***** válasza:
90%
Ahj kérdező, ne szenvedj már kérlek, nem szerelmes beléd, mit nem értesz ezen? Játszik veled, aztán ha jön egy számára jobb akkor nem is fog már ismerni se.
dec. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
Sajnos én értem, csak azt nem értem, ha nyíltan rákérdezek miért kell még akkor is hazudni és engem elhordani mindennek
dec. 14. 14:38
 20/35 anonim ***** válasza:
81%

#5/#8 Ne csináljuk már ezt! Mindenki azzal és akkor szexel, amikor akar. Attól, hogy lefekszel valakivel, akivel vágytok egymásra, nem leszel "kevésbé értékes". Egy normális embert nem ez fog érdekelni, a seggfej meg x hónap után is ugyanúgy kidob, ha csak a szexre hajtott.


Viszont kérdező ez a fazon egy zugtapló. Nem mondja ki, amire gondol, nem őszinte veled, nem foglalkozik veled. Jobbat érdemelsz, úgyhogy szerintem köszönj el.

dec. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!