Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy nő rákérdez egy hónap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő rákérdez egy hónap randizgatás után, hogy tart-e a kapcsolat valamilyen irányba (pasi nem fogja meg a kezem, rendszerint csak este és csak heti 1x ér rá talizni, keveset beszélünk a köztes időben) akkor tarthatja a pasi házisárkánynak?

Figyelt kérdés

dec. 13. 19:31
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, sajnos nem őszinte, gyakorlatilag még ezeken felül is rengeteg mindenben hazudik és teljesen hülyének néz, pedig tudja, hogy én már beleszerettem. Nem fér a fejembe, hogy ember lehet ilyen undorító.
dec. 14. 19:30
 22/35 anonim ***** válasza:
71%

En is atmentem ezen, mindenki mondta, hogy hagyjam ott már az elején, én mégsem voltam képes annyira beleszerettem már, fel év utan sikerült elkoszonnom tole, és borzasztoan rosszul érintett, azóta már több mint 1 év telt el, és nem is akarok más férfiakra se ranezni annyira undorodom már tőlük az az 1 ember miatt, szóval sajnálom, és tudom, hogy nagyon nehéz elhagyni azt a helyet ahol a szíved boldog volt, de minél többet maradsz ott annál nehezebb lesz...

Számomra se fér bele, hogy csinalhatnak ilyet, úgy, hogy nagyon jól tudják, hogy mi nők eleve erzelmesebbek vagyunk, és nem fogunk olyannal lefekudni se akivel nem érzünk semmit, míg nekik igazából mindegy. Sajnálom, hogy ez történt veled. Tényleg jobbat erdemelsz. Mindnyájan akik ebben vagyunk/voltunk azt erdemeljuk. Talán majd egyszer lesz.

dec. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
22-es nagyon köszönöm a kedves szavakat. Én is itt tartok már, undorodom az összestől. Ilyen állattal még nem találkoztam. Tudom, van ennél rosszabb is, de az a fajta mocskos viselkedés, amit ez leművelt. 2 dolgot kértem tőle az elején,hogy ne szórakozzon velem és mindig legyen őszinte.... erre akárhányszor rákérdeztem, hogy mit szeretne annyit válaszolt, hogy mit szeretnék hallani....
dec. 19. 21:00
 24/35 anonim ***** válasza:
78%

#19 miért annyira fontos ez?

Azért egyébként, mert ő így tudatja veled, hogy nem akar többet. Mivel nem táplál irántad romantikus érzelmeket minden olyan kérdést hárít ami ezzel kapcsolatos. Nem fogja színtisztán azt mondani, hogy "húzzanyádba", mert akkor valószínű nem szexelnél vele többet. Ehelyett úgy forgatja a dolgokat, hogy ez neked ne legyen olyan egyértelmű (de igen, az, csak meg kell hallani amit közölni szeretne a másik és nem csukott füllel, szemmel szaladgálni a reménysugarak között addig amíg nem hallod meg szószerint azt a 2 szót hogy *NEM KELLESZ*).

És mivel te ezt valószínű eddig nem akartad meghallani és a miérteket kerested ahelyett hogy elhajtottad volna más éghajlatra + még alá is feküdtél nyilvánvalóan addig húzza a dolgokat amíg lehet, te pedig addig ülsz nyakig a fekáliába amíg ki nem erőszakolod belőle a konkrét választ ami hótfelesleges, de neki mindenképpen jó lesz hogy még megmászhat párszor...

dec. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
78%

Nemtudom hogy mit tettél ezekután egyébként, ezt azért írtam le mert igen, ha kihasználható vagy akkor ki is fognak használni, fel kell ismerni a szituációt mikor valóban kell a miérteket keresni (többnyire nem kell), vagy megelégedsz azzal is hogy láthatóan tojik rád a másik és nem pazarolsz több időt még egy olyan emberre aki az igényeidnek nem felel meg. Többnyire szerintem az áll a dolgok mögött amit a #29es válaszomban leírtam. Azért felesleges kedves kérdező a miérteket keresni, mert sosem fogod megtudni az igazat és sosem tudhatod hogy mi az igaz. Ha rákérdeznél erre a pasira is azt mondaná ami neki a legkedvezőbb arra az esetre hogy tovább élvezkedjen, mert ő csak ezt szeretne. És amíg ezt nem látod meg és ezzel vagy elfoglalva addig sajnos ő ezzel élni is fog.

/N

dec. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
54%

Ja és ha elfogadsz egy tanácsot, soha ne kérd egy férfitól hogy mindig legyen őszinte. Drágám, egy férfit neked kell megtanulnod megmérni, neked kell megtanulnod átlátni, egy férfi azt fogja tenni veled amit megengedsz neki és amire tart téged. És legfőképpen azt fogja mondani amit hallani szeretnél és ha nem vagy elég tapasztalt és tudatos akkor úgy átvágnak mint annak a rendje...

Mégis miért lenne veled őszinte egy férfi ha tátott szájjal mész a tudjuk milyen erdőbe, ha nem hallod meg amit mond, ha nem látod meg a tetted (vagy pont azt, hogy nem tesz érted semmit), de ennek ellenére felkínálod neki a tested? Mert sajnos azt csináltad. Az a baj, hogy te egy olyan képbe szerettél bele ami nem létezik, ami nincs, ő pedig ott használ ki ahol tud, mert megengeded neki. Ezért nem fekszünk össze mindenkivel csak azzal aki megérdemli, aki bizonyított már nekünk annyit hogy megérdemelje az egész lényünk, és látod, hiába mondja rengeteg ember hogy a szex az nembaj ha azonnal megtörténik, hát nem a frászt nem. Te belehabarodsz, ő meg kitudja... sokszor nem, mert sok férfi olyan hogyha könnyen megkap és hamar megszerzi amit szeretne akkor utána már nem fogod érdekelni. De amelyik férfit ez nem különösebben érdekli, az is szintén 50-50, hiszen kitudja ő is belédszerelmesedik e később, leszel e számára különleges. Te pedig beengedsz valakit a testedbe és szétfolysz, mert hótszerelmes leszel aztán úgy rángatnak az orrodnál fogva és ott kamuznak és azt össze-vissza amit csak akarnak. Lányok, nők, főleg akik hasonló cipőben járnak, talán lehet el kellene fogadni, hogy legtöbbünk nem képes érzelmek nélkül létesíteni többször ugyanazzal a személlyel szexuális kapcsolatot, talán el kéne fogadni, hogy nem út az ha azonnal hanyattdőlünk 0 tartással azzal a mantrával, hogy "dehát minek húzni, hiszen ha mindketten kívánjuk egymást minek játszmázni, tüttürüttü"... hát ezért. Ez nem játszma, ez önbecsülés, ez tartás, ez egy komoly női megnyilvánulás a pasi felé, ami azt súgja neki, hogy "ahhoz hogy az én lábam közé érj nem elég ez a Tinderen írt 2 szép szó mókuska". Valószínűleg itt a szabadelvűek nem fognak velem egyetérteni, de aki megtanul szűrni, aki megtanulja értékelni a női mivoltát és azt, hogy ő egy olyan értéket képvisel amit csak az arra Méltó ember kaphat meg, az boldogtalan nagyon ritkán lesz párkapcsolati téren... de tudom, mostmár az a trendi hogy az első randin hanyatt aztán vagy bejön vagy nem...

dec. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
75%

Szex nélkül nem jutottatok volna el eddig sem. Úgy értem, hogyha nemet mondasz, akkor ott hagy, akkor erről kérdezgetnél ugyanilyen elszántsággal.


Szóval nincs jó megoldás, pontosabban van, csak azt nem lehet úgy kitalálni, hogy 2,5 évig senkivel nem vagy kapcsolatban. Aki normális kapcsolatot akar, annak tudnia kell hogy működik egy kapcsolat, ami nem feltétlen könyvtári irodalom.

dec. 20. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
Utolsó, egyet értek veled. Tényleg nem szoktam ilyenekbe belemenni, és nem is értem, hogy most miért. Azt is mondtam neki, hogy nekem ez korai, de nem érdekelte, addig nyomult, ment is a duma, hogy ne féljek, senki szívét nem szokta összetörni, miért baj ez, ha ennyire vonzódnak egymáshoz stb. Én meg tényleg hülye voltam. Hát persze végül kimondta, hogy ő az érzéseinek nem tud parancsolni, nincsenek irántam. Előtte meg persze nem erről volt szó, hanem arról, hogy ő ilyen keveset keresett eddig minden lányt, fáradt, ne komplikáljam túl, mert én vagyok a hülye és egyébként se kell folyton egymás nyakában lógni (heti 1x, nagyon max 2x találkoztunk, meg esténként írt 3 sort messengeren, de volt olyan, hogy nem is írt). Szóval még azt is elhitette velem, hogy túlzott igényeim vannak ilyen téren. Eddig senki se használt ki így, mert sikerült megszűrnöm, nem gondoltam volna, hogy bele fogok futni ebbe, és sajnos tényleg nagyon beleszerettem. Annyit mondott, hogy gyűlölte is magát érte.... egyszerűen már attól rettegek, hogy a következő is hazudni fog, mint a vízfolyás, csak arra leszek jó neki, azon gondolkozok, hogy mi a baj velem, hogy még a kezemet se lehet megfogni,teljesen összetört.
dec. 20. 03:38
 29/35 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem a férfiakat. Ismerkedtem innen valakivel, képcserénél láttam, hogy ez nem fog menni, megmondtam neki. Le kellett tiltanom, annyira felháborodott válaszokat kaptam. Másik férfinak én nem tetszettem, de ő nem mondta meg, csak elkezdett gyökkettőre redukált válaszokat adni. Amikor pedig elköszöntem Tőle, nem válaszolt. Van, akinek állítólag nagyon tetszem, mert én kecske, én küldtem előbb képet, de a 21. században az istennek nem jön össze a képküldés, de rajta van az ügyön. Nem vagyok itt állandó fellépő, de azt észrevettem, hogy van egy szűk kör, aki 1 vagy több nick-en fut, akár poszton belül is írja a hergelést saját kérdésére másik néven. Értek mindent, de semmit sem. Én egy nyílt és őszinte nő vagyok, de itt se nyíltság, se őszinteség.
dec. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Szakítottak-e már? Azt kéne ha nem tettétek meg.
dec. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!