Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elmondjam a barátomnak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a barátomnak hogy félig roma vagyok?

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk egyutt, mar rogton az elejen kiderult hogy a barátom es a családja nem szereti a romákat (egymas csaladjaval meg nem talalkoztunk). Anyukám felol vagyok az, de szerencsére nem latszik rajtam es oszinten nem is szeretem bevallani hogy az vagyok, es a szemelyisegemen sem latszik. Szuleim elvaltak, apukammal nem tartom a kapcsolatot szoval ha talalkozik a csalad efeloli részevel, nyilvan rájon. Nagyon felek hogy szakitana velem ezert mert tényleg eleg hangosan kinyilvanitja az utalatat. Mit kellene tennem?
dec. 16. 10:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
16%
Jajj...
dec. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
35%

Ha hazudozol, akkor mégiscsak van a személyiségedben roma…


Őszintén az elején meg kellett volna már mondani neki. Hazugságra kapcsolatot építeni nem szép dolog és ezzel csak magadat szívatod. Biztos nem lennék olyannal, aki szidja a származásomat, legyen az bármilyen.

dec. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Amikor a barátod elkezdte szidni a romákat, azután egyből közölni kellett volna vele, hogy őszintén neked ez nagyon fájt, mert anyukád roma.
dec. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
34%

Az látszik, more! Nem tudod eltitkóni. Kijönnek a roma vonások (lustaság, Győzike, Grófó, Nótár Mari zenéje iránti elnyomhatatlan vonzódás, nem idén barnult külső, indokolatlan félelem a szappantól, réz és egyéb őrizetlenül hagyott fémtárgyak ösztönös beszedése, petpalackkal és autógumival történő fűtés télen)


Ne titkold aki vagy, testvírem, ne titkold. Legyí büszke rája.

dec. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%
2-es jól mondja "Biztos nem lennék olyannal, aki szidja a származásomat, legyen az bármilyen."
dec. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%
Biztos nem lennék együtt cigánnyal.
dec. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%

Eléggé baj, hogy szégyelled a származásod úgy, hogy nem vagy teljesen az és teljesen másképp nevelkedtél. Minek vagy rasszistával együtt amúgy?

Ha őt vagy mást nem érdekli hogy milyen ember is vagy valójában, a bőrszíned dönti el, vagy mások viselkedése akkor nem tudom mit keressel mellette...

dec. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem akkor szakítanod kellett volna vele, amikor először szidta a cigányokat.

Basszus, a te fajtádat, a te népedet szidta!

dec. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%

Érthető, hogy utálják valahol az emberek a ciganyokat tényleg, mert lehetetlenül viselkednek. De hogy nem tesznek különbséget a normálissakkal szemben az egyáltalán nem.

Az meg végképp nem felfogható, hogy eltitkolod, hogy kicsoda vagy.


Az én tanárnőm gimiben cigány volt és magyar férje van még mindig. Három gyerekük van.


Aki nem ad neked esélyt a többség miatt azzal kár foglalkozni!


Lehetnél inkább büszke rá, hogy cigány vagy, de mégse a putris.

dec. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%
Ha ezért szakít, akkor nem is baj, hogy lelép.
dec. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!