Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Magyar fiu en roma lany, egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar fiu en roma lany, egy helyen lakunk de csak addig torodott velem ameddig nem volt itthon. Vajon szegyell engem a baratai elott vagy mi ez az egesz?

Figyelt kérdés

Egy kis telepulesen lakunk, de nem ismertuk egymast szemelyesen. Tarskereson megismerkedtunk, de mi szemelyesen nem ismertuk egymast mert idosebb is tolem 8 evvel, es nem is volt sokat itthon, messze dolgozik. Nagyon sokat beszeltunk, ejjel nappal, volt amikor megszakadt de aztan ujra elkezdodott, talalkozni nem tudtunk de terveztuk.

Bennem vegig volt felem, mert o magyar en roma, es az o baratai/csaladja lenezi az enyemet, mikozben dolgozo normalis emberek vagyunk, nem is foglalkoztam ezzel de tudtam hogy nem lesz ez igy jo, ha itthon lesz.

Mar itthon van de a hazautazasa elott par hettel mar nem is irt nekem, nem beszeltunk es azota sem beszelunk. Amikor messze volt, torodott velem de most amikor mar itthon van, nem..

En ugy erzem, ez azert van mert szegyell engem a baratai elott. A leirtak alapjan szerintetek ez igy van? Vagy mi mas oka lehet, hogy amikor nagyon messze volt, ismert engem de most, amikor itt van par percre igy mar nem?

Nagyot csalodtam benne, de valahogy legbelul vegig ereztem, hogy ez lesz ha hazajon.


2023. jún. 1. 19:27
A kérdező szavazást indított:
Jol erzem, szegyell engem
Mas oka is lehet
12 szavazat
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Ugy kepzeljetek el ezt a szitut, hogy neki az Anyukaja az onkormanyzatnal dolgozik irodista, meg az osszes itteni baratainak a szulei ott dolgoznak, vagy vallalkozok es mind nagyon gazdagok. En Anyaval elek, mi is dolgozunk es Anya egesz eleteben dolgozott, de tudom hogy azok az emberek akikrol irtam leneznek minket. Szerintem ezert szegyell a fiu, mert ok mind magyar, gazdag csaladbol szarmazo emberekkel baratkoznak/kapcsolatokat alakitanak ki.
2023. jún. 1. 19:35
 2/32 A kérdező kommentje:
Nagyon faj egy nullanak erzem magam most miatta es tudom ha irnek neki vissza sem irna.
2023. jún. 1. 19:36
 3/32 anonim ***** válasza:
31%
Jól van az neked, tudtad, hogy honnan származik mégis írtál vele. Álmodozó vagy, megha gazdag roma lennél akkor se lenne esélyed, mert roma vagy! Ébredj fel, romával tedd magad inkább!
2023. jún. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Nem vagyok almodozo, nekem soha nem is tetszettek a magyar fiuk de vele mas volt.

Nem vagyunk szegeny romak de egyebkent o egyaltalan nem gazdag csaladbol szarmazik csak a baratai.

2023. jún. 1. 19:44
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy jól érzed igen.. a másik lehetőség az, hogy talált más lányt akit szédíthet vagy akivel beszélgethet. Lehet csak amolyan szórakozásból beszélgetett veled de alapból nem voltak komoly szándékai.. ha igazi szándékai lettek volna akkor alig várta volna a találkozót veled, mert lehetne úgy, hogy közel van..
2023. jún. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
3. Nem irok olyan "hangnemben" mint te. De elfogadom a velemenyedet
2023. jún. 1. 19:45
 7/32 anonim ***** válasza:
67%
Ha magyar fiúval randizik, ez benne van, de ne bánkódj. Aki ezt megcsinálja, azzal egyébként sem működött volna.
2023. jún. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

5. Honapokig beszeltunk, komolyan gondolta velem ugy ereztem es mondta is. A hazajovetele elottig nagyon varta a talalkozot..minden jel arra utal, hogy szegyell.

Nem hiszem, hogy van masik lany de nem tudom. Akkor szerintem letiltott volna, hogy ne zavarjak bele semmibe

2023. jún. 1. 19:47
 9/32 anonim ***** válasza:
87%
Mindenesetre ez sokat elmond a jelleméről.. Hülyített téged. Lépj tovább, mást nem tudsz tenni.
2023. jún. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
7. Igen, tudom. De akkor is faj ez az egesz, hogy az van bennem hogy szegyell es nem tudom mi az igazsag
2023. jún. 1. 19:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!