Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Régóta tartó, erős vonzalmat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régóta tartó, erős vonzalmat hogyan tudnék végre elengedni? Olyan személyről van szó, akivel semmi nem lehet közöttünk.

Figyelt kérdés

Családos, és én is. Ritkítani tudom a találkozást vele, de teljesen kizárni nem. Pedig úgy érzem az kicsit javítana a helyzetem. Legtöbbször segített hogy huzamosabb ideig nem láttam. De csak annyit hogy kicsit lenyugszom, megbékélek a helyzettel, megszokom a hiányát.

Ez addig tart amíg megint a közelébe kerülök.

Olvastam egy idézetet, ezt hajtogatom magamban :

"Az élet egyik legboldogabb pillanata az, amikor megtalálod a bátorságot, hogy elengedd azt, amit nem tudsz megváltoztatni."

Na ezt hogy?

Kinek sikerült?

Az sokat segít hogy elfoglalom magam gyerekekkel, munkával stb, de elengedni, úgy szívből, hogy tudnám ezt a vonzalmat? (talán szerelem, nem is tudom..)

Az idő most valahogy nem segít..


jan. 5. 13:46
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező, miért muszáj ebben q házasságban maradnod?
jan. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

18!

De! Felvetettem a nyitott házasságot is, de szinte hülyének nézett. Nem tudom, neki mi a jó ebben de tök jól elvan. Néha abban reménykedem azért ilyen elégedett mert van valakije.

jan. 5. 21:24
 23/30 anonim ***** válasza:
22-akkor legyen neked is. Nem opció kezdeményezni az ideálodnál?
jan. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

Nem biztos hogy a férjemnek van, csak remélem. Van egy másodállása, teljesen változó munkaidővel, sosem kérem számon hol van, volt. Simán megtehetné.

Az ideálom... Neki ott a felesége és egyáltalán nem biztos hogy sz@r a házassága. Nagyon hülyén, kb rbancnak érezném magam, ha nyomulék, csak szolidan mutatom ki a szimpátiámat, az is inkább spontán jön, sosem voltam kezdeményező típus.

jan. 5. 21:42
 25/30 anonim ***** válasza:
Pacsizzunk csajok, én februárban leszek 4 éve viszonzatlanul szerelmes. Nem múlik, nem enyhül.
jan. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

Utolsó, ez borzasztó! 😬

Foglalt az illető?

Mindenkinek köszönöm egyébként!

Össze tudtam csipegetni annyi erőt, önbizalmat a válaszokból, hogy talán sikerül a lélekben elengedés. Ha jól sejtem most több mint egy hétig nem fogom látni, úgyhogy nyerek egy kis időt is hozzá ...

jan. 6. 21:15
 27/30 anonim ***** válasza:

#20 Én őszintén nem tudom, mi a jobb... A te helyzeted is kutya kemény, de hidd el, az csak egy illúzió, hogy "kereshetek mást". Annak, amilyen ő és ahogy tud hatni rám, a hideg nyomába nem tud érni senki. Mielőtt őt megismertem, is hiába keresgéltem már nagyon régóta. Ki lehet égni ettől is. A nap végén sosincs más, csak a magány. Évekig. Mindig.

Mi most több mint 4 hét után találkozunk újra talán hétfőn. Bennem ez alatt az idő alatt semennyit sem csillapodott az érzés. És jó lesz végre látni, viszont félek is, hogy megint hogy felkavar majd.

jan. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
#25 Nem örömmel üdvözöllek a klubban... Ezt a 4 évet olvasni is fájdalmas, hát még megélni... Azt hiszem, készülhetek a "legjobbakra" én is, ez az évem is kuka minimum.
jan. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező én is hasonlóan vagyok csak múlt nyár óta :s Ő viszont szingli jelenleg. Szivesen beszélgetnék ha gondolod

28/N

jan. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Egyébként kérdező... Mi lenne ha inkább a házasságon dolgoznál? Nem tudom, kezdj el több energiát beletenni. Hátha sikerül megmenteni.

Várd a kedvenc ételével, borozzatok, menjetek el randizni. Pörögj ezen a témán és hátha sikerül. Írj kedves sms-eket a férjednek. És idővel hátha változik. Mondjuk pár hét.


A házasság egy komoly dolog, egy életre kéne szólnia. Bekerültek gyerekek a képbe, több munka van vele. De van benne munka. Szerintem ha egyébként normális a pasas, akkor legyél vele cuki. Ne várj el cserébe semmit. És ezt nőként írom, mielőtt megkövez valaki. Ha tényleg jó a házasság csak nincs szex meg szerelem, azt vissza lehet hozni.

jan. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!