Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha szerelmes vagy a párodba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerelmes vagy a párodba az sokkal jobb? Miben más, ha egy idő után ez az érzés "úgyis elmúlik" ?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akit nagyon szeretek. Közöltük már egymással hogy nincs az égető szerelem érzés egyikünkben sem, ennek ellenére ő továbbra is örülne annak ha egy pár lennénk mert őszinteség, szeretet, sok jó emlék van közöttünk.


Én úgy érzem 1-2 napig a találkozóink után, hogy nem baj, ha nincs az égető szerelem érzés mert boldoggá tesz. Pár nap után azonban mikor már nem látom kb 5 napja, elvagyok nélküle.


A szerelem érzés nagyon esszenciális összetevő egy párkapcsolathoz, vagy teljesen feleslegesen szakítanám meg vele a kapcsolatot azt keresve?


1-2 fiúba voltam már szerelmes életemben.Alig beszélhettem velük és annak ellenére, hogy akár évek teltek el hogy láttam volna őket, mégis felvillanyozott a gondolatuk másodpercek alatt...



jan. 5. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Nem kell elmúlnia, ez a lelki beállítottságtól függ.
jan. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem elmúlik, de a vonzalom, szeretet megmaradhat. Aki nélkül "elvagy", azzal nem érdemes kezdeni.
jan. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én mindig szerelmes vagyok a pàromba eleve azért a párom különben nem lenne az.

Bennem nem szokott elmúlni, másokban annál inkább.

Nekem nem jobb hanem inkabb rosszabb, mert igy mindig en vagyok, akinek fontos a másik, aki jobban akarja, meg összetartja az egészet, amasik hiábit is én akarom csak megjavítani hogy működjön a kapcsolat es nem ő akarja, sérülékennyé vedtelenné is tesz engem a szerelem.

Persze ha meg forditva van, ha én nem vagyok oda a másikért akkor annak én leszek a nagy ő is, de az ilyen kapcsolatok a részemről "2 perc" alatt befejeződnek, nekem ez nem megy.

jan. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem kötődés sem alakul ki olyannal, akibe sose voltál szerelmes. Az mindig megmarad a langyos egymasmellett elesszintjen. De amúgy nem tudom,én sosem tudtam olyan kapcsolatban lenni, ahol nem voltam szerelmes.
jan. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Minél jobban ismered, annál több mindent tudsz benne szeretni.

Így aztán idővel egyre jobban kellene szeretni...:) <3

jan. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nem is vagytok egy pár, de már most ilyen laza a kapcsolat, ennyire nincs vonzalom, szenvedély, akkor ez idővel csak rosszabb lesz. Minek ilyen kapcsolatban lenni?
jan. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs értelme ha nem vagy már idős. Fiatalon előtted az élet, kár leragadni olyan ember mellett akit nem szeretsz mint ahogy kéne évekig (!!!) egy kapcsolatban! Attól lehettek barátok nyugodtan, de megfogod bánni, hogy elszalad az idő mellette.
jan. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!