Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elmondanátok? Vagy hagyjam???

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok? Vagy hagyjam???

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy csaj aki bejön. Viazont férje van és gyereke. Viszont valamit elkezdtem iránta érezni az elmúlt időkbe. A házassága is megromlott. Nyilván nem akarok bekavarni közéjük, de most nem tudom mit tegyek. A nő 28 éves, én 33. Régebb óta ismerem. Ti mit tennétek?
jan. 8. 01:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

jan. 8. 05:01 Ez lenne a helyes érzelmi reakció egy olyan tanácsra, hogy lője fejbe a férjet és a gyereket.

De mivel se tanácsot nem adtam, se az elmondott tett nem ez volt, reakciód érzelmileg teljesen inadekvát. Mondom magyarul is: a helyzethez nem illő, az adott helyzetnek nem megfelelő, mentálisan nem egészséges. Egy másik történetben vagy fejben, összetéveszted a valóságot a fantáziáddal.

Az ilyen állapotú emberek gyilkolják meg a családjukat.

jan. 11. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

jan. 8. 05:01

Nincs is ilyen hozzászólás.

Ti hülyék vagytok. 😁😁😁

jan. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!