Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ebben az esetben mit lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben mit lehet tenni? Próbálkozzak valami módon vagy sem? És ha igen, mit fognak hozzá szólni?

Figyelt kérdés

Nagyon kényelmetlen helyzetben találtam magam váratlanul. Testvéremnek ma volt a diplomaosztó ünnepsége, én is ott voltam, és mikor fényképeket készítettünk, előkerült egy nagyon kedves és szimpatikus, nem mellesleg elég csinos barátnője is, aki szintén vele diplomázott, és úgy vettem észre egyedül volt (barátnői kört leszámítva), tehát van rá esély hogy egyedülálló (nyilván tudom hogy ez eddig semmire nem garancia, de ha valaki egyedül van a diplomaosztóján, akkor azért elég jó esély van rá hogy nincs senkije).

Arra jutottam magamban hogy nagyon szívesen megismerném őt közelebbről. Ezzel viszont több gond is van. Egyrészt a hogyan: eddig sosem találkoztunk, pár képet készítettem róla meg tesómról, és ennyi kb. Másfelől meg ugye testvérem barátnője, gondolom nem kell részletezni mekkora botrány lenne belőle házon belül ha megtudná hogy a tesója ráhajtott egy barátnőjére az egyetemről.

Órák óta ezen kattogok, nagyon szeretnék már ismerkedni valakivel, és ez a lány nekem szimpatikusabb mint az utóbbi időben bárki.

Nem tudom mi tegyek. Szerintetek? Érdemes-e egyáltalán foglalkozni ezzel, és ha igen hogyan, miként?

Minden tanácsot köszönök!



jan. 12. 23:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem a testvérednél érdeklődsz?
jan. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%

Ha a testvéred barátnője - ha jól olvastam ki a szövegrészletből - akkor inkább nincs értelme! (Bonyodalmakat kerüld el!)


Próbálj meg inkább valami elérhető társkeresőt. (Pl. a miitt.hu leírása úgy néz ki, hogy érdemes a próbálkozásra.)


Barátkeresőnek (IS) hirdeti magát az oldal. Nekem barátságból alakult ki egy szerelem. Hosszabb távú kapcsolat.


Én a barátságot kezdeményeztem (nőként,) a férfi a párkapcsolatot. Összejött, mint régebbi ismeretség. Na, de az igaz, hogy mi félig-meddig társaságban "szórakozóhelyen" ismerkedtünk meg.

jan. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%

Ja, és a másik: biztos, hogy "szerelemre" vágysz? Nem csak és kizárólag a nemi hormonjaid hajtanak?


Ez utóbbi esetben inkább kicsit mégis hűtsd le magad! Jobban jársz! A lány észreveheti rajtad a mohó érdeklődést, és elküldhet hamar! (Esetleg felajánlja a friend zone-t.)

jan. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
A testvéred lány és ez a lány az egyik barátnője? Miért lenne botrány, ha szeretnél vele ismerkedni? Ő ismeri a lányt, kérdezd meg hogy hívják vagy fb-on ismerősei között keresd meg és írj neki. Lehet elhajt, de van rá pici esély, hogy szimpi a képed, profilod vagy amit írsz és elkezdetek beszélgetni. Őszintén nem értem mi a gond ezzel.
jan. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Már miért érdeklődnék a testvéremnél? Pont hogy azt szeretném elkerülni hogy ő tudjon erről, amíg csak lehet, mert borzalmasan megalázó lenne az egész, főleg ha nem is lenne semmi. Ha ő megtudná, az egyenes út lenne ahhoz hogy a szüleink is megtudják.

Pont ezért kértem itt tanácsot, de úgy néz ki nem ment át. Én viszont nem tudom mit tegyek. :(

jan. 15. 23:04
 6/20 A kérdező kommentje:
Egyébként igen, a testvérem is lány, természetesen. Lehet hogy ez nem volt tiszta teljesen abból amit írtam.
jan. 15. 23:08
 7/20 anonim ***** válasza:
Továbbra sem értem miért lenne megalázó/botrány ha a tesód és a szüleid tudnának róla, hogy érdeklődsz egy lány iránt, aki megtetszett neked, tényleg, őszintén! Vagy lány vagy és nem tudják az irányultságod? Vagy ennyire szar viszonyban vagytok, kigúnyolna vagy mi? Vagy annyival fiatalabb/öregebb vagy nála, hogy ciki lenne az ő korosztályából ismerkedned? Tényleg nem értem.
jan. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
De ez valami beduin szokas, hogy a testver baratnoje tabu, vagy miert gondolsz ilyen butasagot?
jan. 16. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Nem, én férfi vagyok, és a lány nagyjából egy korosztály velem (jó, talán 1-2 évvel fiatalabb, nem tudom, de ugyanúgy fiatal felnőtt ő is meg én is).

Nem tudom, azt hittem evidens hogy ez így nagyon gáz helyzet, ezek szerint csak nekem? Mindegy, így se úgy se tudok mit tenni, fogalmam sincs mit csináljak, szóval jó eséllyel semmi nem lesz az egészből.

Fene tudja miért ilyen nehéz, bonyolult és kínos minden az életben... -.-

jan. 18. 00:13
 10/20 anonim ***** válasza:
32%

Jól teszed, ha a családi kötelékeidet tiszteletben tartod!


Vallásos neveltetésben részesültetek? Vagy esetleg fokozottabb szemérem érzettel rendelkezel az átlagnál?

jan. 18. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!