Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ebben az esetben mit lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben mit lehet tenni? Próbálkozzak valami módon vagy sem? És ha igen, mit fognak hozzá szólni?

Figyelt kérdés

Nagyon kényelmetlen helyzetben találtam magam váratlanul. Testvéremnek ma volt a diplomaosztó ünnepsége, én is ott voltam, és mikor fényképeket készítettünk, előkerült egy nagyon kedves és szimpatikus, nem mellesleg elég csinos barátnője is, aki szintén vele diplomázott, és úgy vettem észre egyedül volt (barátnői kört leszámítva), tehát van rá esély hogy egyedülálló (nyilván tudom hogy ez eddig semmire nem garancia, de ha valaki egyedül van a diplomaosztóján, akkor azért elég jó esély van rá hogy nincs senkije).

Arra jutottam magamban hogy nagyon szívesen megismerném őt közelebbről. Ezzel viszont több gond is van. Egyrészt a hogyan: eddig sosem találkoztunk, pár képet készítettem róla meg tesómról, és ennyi kb. Másfelől meg ugye testvérem barátnője, gondolom nem kell részletezni mekkora botrány lenne belőle házon belül ha megtudná hogy a tesója ráhajtott egy barátnőjére az egyetemről.

Órák óta ezen kattogok, nagyon szeretnék már ismerkedni valakivel, és ez a lány nekem szimpatikusabb mint az utóbbi időben bárki.

Nem tudom mi tegyek. Szerintetek? Érdemes-e egyáltalán foglalkozni ezzel, és ha igen hogyan, miként?

Minden tanácsot köszönök!



jan. 12. 23:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

"Nem tudom, azt hittem evidens hogy ez így nagyon gáz helyzet, ezek szerint csak nekem?" Hát csak neked! :D


Hát úgy tűnik te vagy olyan típus, akinek minden nehéz, bonyolult és kínos, lesz még ebből sok problémád (volt eddig is, gondolom)...


Kérdezd meg a testvéredet, aztán annyi. Vagy ne kérdezd meg és aztán annyi.


Nagyon max. ilyen hímsoviniszta faxoknál hallottam olyan sztorikat, hogy a lánytesója tabu volt a barátainak/haverjainak, de mondjuk az is max. akkor érthető valamennyire, ha tudja, hogy az adott haverja mondjuk hetente új csajt dug meg. Értem, hogy az az alapja ennek, hogy ha valami nem jól sül el a tesó és a barát/haver/barátnő között, akkor ott áll 2 tűz között az illető, de azért tinit/fiatal felnőtt korra ezeket már illik tudni kezelni kultúráltan. Meg persze ilyenkor - a szokásostól esetleg eltérően - nem lehet megdumálni egymás között, hogy milyen az új pasi/nő, akár az ágyban is, ugye, mert hát a tesója, de azért lehet ezt normálisan kezelni szerintem.

jan. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

#11 Ennek semmi köze ahhoz amit írsz. Eleve a tesóm lány, és a barátnője is (nyilván), én meg nem dugok senkit se, nem hogy még minden héten mást. Nem is abból a célból akarnék ismerkedni alapból.

De most komolyan, tényleg nem értitek amit mondani akarok, vagy csak trollkodtok hogy meddig tudjátok húzni az agyam? Nem tudom, miért nem evidens az hogy mennyire kényelmetlen ha az ember megpróbál ismerkedni a vér szerinti TESTVÉRE egyik közeli barátnőjével? Úgy értem, mind a kettőnkkel napi kapcsolatban van, ráadásul tudja jól hogy nekem amúgy sem világom az ismerkedés, mégis mit gondoltok mit fognak rólam beszélni ha megtudja hogy megpróbáltam ismerkedni vele? Hát még ha nem is jön össze, akkor nem lesz elég a beégés + szerelmi bánat, még rohadt jó lesz majd hogy tesóm tud az egészről, és ha már ott van nyilván szüleink is megtudják, alap. Én meg süllyedjek el a föld alá, vagy inkább kössem is fel magam, mert onnantól nekem családon belül reszeltek.

Jó a kapcsolatom a családommal, nem szeretném tönkretenni. Viszont az is igaz, hogy a lány nagyon szimpatikus, szép, és nagyon megmozgatta a fantáziámat, szóval remek lenne ha legalább beszélni tudnék vele vagy valami. De ez így, úristen mennyire rossz szituáció... És akkor itt kabaréznak rajtam egyesek. Milyen kedves... Próbáljátok ki basszus. Életemben ilyen kényelmetlenül nem éreztem magam, pedig azért éltem már át pár dolgot. Eskü el vagyok átkozva...

jan. 19. 00:00
 13/20 anonim ***** válasza:

"Nem tudom, miért nem evidens az hogy mennyire kényelmetlen ha az ember megpróbál ismerkedni a vér szerinti TESTVÉRE egyik közeli barátnőjével?" Akárhányszor kérdezed meg, én személy szerint nem értem, nálam/nálunk ez soha nem merült fel problémaként, nekem konkrétan az öcsém baráti köréből volt egy hosszú kapcsolatom, majd egy másik is, ő most a férjem.


Az a te személyes problémád úgy látom, hogy szar a kapcsolatod a tesóddal/szüleiddel, borzalmas a családi dinamika, az alapján legalábbis, amit írsz. Kvázi szégyenkezned kéne ha nem jönne össze a kapcsolat? "Beégés" a szerelmi bánat? És hogy neked "reszeltek" családon belül? Miért? Én meg ezt nem értem! És azt írod, hogy jó a kapcsolatod a családoddal? Ha az, akkor miért vannak félelmeid amiatt, hogyan reagálnának egy esetlegesen nem sikeres udvarlásodra?


Tehát ez vagy nem igaz (mármint hogy jó a kapcsolatod a családoddal) vagy nagyon másképpen értelmezzük a "jó" kapcsolatot. Vagy komoly bajok vannak a fejedben, mert azt hiszed, hogy téged a családod megvetne/kinevetne/kigúnyolna (nem igazán értem mit jelent nálad az, ohgy "reszeltek" neked családon belül) egy esetleges sikertelen párkapcsolat/elutasítás miatt.


Nem ártana neked egy szakember, komolyan!

jan. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ez jó nagy hülyeség, hogy csak azért mert a barátnője ne lehetne próbálkozni…Vagy legalább is megkérdezni a testvéredet a lányról…
jan. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

#13 Nem szar a kapcsolatom a szüleimmel, csak ilyesmitől nem beszélünk. Amúgy nem csak a sikertelenség lenne gond, ha összejönne az is legalább ugyanolyan kényelmetlen helyzetet eredményezne.

Lehet inkább nem csinálok semmit, abból nem lesz baj.

jan. 19. 15:30
 16/20 anonim ***** válasza:

"ilyesmitől nem beszélünk"

Miért, mi baj lehetne?

Ha nem csinálsz semmit, abból lesz igazán baj. Tök egyedül fogsz maradni, ha nem lépsz.

jan. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Jó, akkor mit javasolsz?
jan. 20. 22:22
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Neked milyen a viszonyod a testvéreddel, hogy ez ennyire tabu? Számomra ez elképzelhetetlen. Ha a bátyám egyik haverja tetszett kerekperec kimondtam neki és most ebben mi van? Nem is értem komolyan én sem amirol beszélsz.
jan. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szerintem add meg nekünk a nővéred elérhetőségét, mi megbeszéljük vele, hogy rendezzen le egy randit neked a barátnőjével, + egy kicsit hergelje be a barátnőjét, hogy mekkora jó srác vagy. Addig meg itt a hölgy válaszolók valahogy gatyába ráznak, hogy ne rontsd el rögtön az első 5 másodpercben.
jan. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ha a testvéredet nem zavarná, és a korkülönbség is megengedi, akkor én sem értem miért lenne gond.
jan. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!